Sari la conținut
Forum Roportal
Ana_coman90

Oare m-am indragostit de persoana nepotrivita?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ma scuzi, pe mine asa ma invatasera la scoala, sa pun ghilimele cand citez pe cineva. Ai naibii profesori...

 

Am postat in calitate de user. Cand o sa postez in calitate de moderator o sa stii.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu o curiozitate - cati dintre voi au inceput relatia serioasa - eventual terminata cu casatorie - la modul cel mai serios cu putinta. Adica - el barbatul cavaler, imbracat la costum de ginerica cu un mare buchet de flori vine sa-si prezinte omagiile - eventual cere voie parintilor sa o curteze.

Si cati ati inceput relatia in gluma, din curiozitate, etc?

 

Da, abia aştept să-mi spună şi mie unu' pe stradă "Fă, dacă te culci cu mine, o să ai şansa să-mi masezi bicepsu'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma scuzi, pe mine asa ma invatasera la scoala, sa pun ghilimele cand citez pe cineva. Ai naibii profesori...

 

Am postat in calitate de user. Cand o sa postez in calitate de moderator o sa stii.

scuze , interpretasem gresit( nu la asta m-am referit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E atat de usor sa cazi pe spate cand vezi un baiat chipes . Am trecut cu ani in urma si eu si cine nu , prin asa ceva . Dar exista autocontrol . Nu trebuie sa te si indragostesti din prima ca wow ce bine arata . Si ce daca merge sau nu la facultate , daca are sau nu are ? Cand e sa fie , nu mai conteaza astea . Bine ar fi sa vezi intai sufletul sau mintea unui om , si apoi chipul . In dragoste cred ca si Shreck devine Brad Pitt . Dar asta nu conteaza atunci cand sentimentele sunt pure .

Laurentiu pare un badaran . Eu in locul tau nu l-as mai cauta . L-as evita categoric . De ce nu joci si tu pe dura ? Daca ii areti slabiciunile tale , niciodata nu va fi al tau .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In locul initatoarei topicului io mi-as baga piciorul, da' bine, eu sunt baiat, imi permit sa gandesc in sistemul asta de valori. Tre sa fii prea proasta sa pici la faze d-astea de cacao, tipu'asta arata clar ca il cam doare-n .... de tine, te culci cu el, bine, nu te culci, treaba ta, du-te-nvartindu-te. E atat de simplu. Fara solmeit, fara filing, fara drama fara alte prostii. Pentru ce cauti tu (za uan end za onli tru lov) orienteaza-te spre altul. Daca doar ai chef sa ti-o tragi du-te cu tipu asta' ca intelesei ca arata bine animalu'. Nashpa rau cu gandirea asta logica si si mai rau cu autocontrolu', este ? :lol:

Editat de Scorpionul_Rosu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as fi in locul eu m-as culca cu el. dupa aceea m-ar fi considerat un badaran(sunt barbat!) :o:

 

nu neaparat sa renunti la "ogazia" asta. poti sa profiti dar fara investitie

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as fii convinsa ce esti o tipa puternica ti-as spune sa te culci cu el si pe urma sa ii dai cu flit spunandu-i ca este inimaginabil de prost la pat ... dar nu stiu daca te tine sa faci asta, mai degraba cred ca te-ai afunda si mai tare in intrebari si suferinte

asa ca nu mai ramane decat o varianta : dispari din peisaj fara nici un cuvant, fara nici o explicatie

nu de alta... dar nu merita efortul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×