Sari la conținut
Forum Roportal
Ana_coman90

Oare m-am indragostit de persoana nepotrivita?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Totusi imi place tipul;este frumos,stie sa se exprime bine,merge la facultate.Ce mi-as putea dori mai mult? :jester:

[/b]Pana la urma nu ar trebui apreciata si sinceritatea lui,pentru ca mi-a spus din prima ceea ce gandeste?

 

e fotbalist, iti spune din prima ca te-ar dori obiect sexual, iti raspunde in doi peri la telefon, deja te are la degetul lui mic...chiar asa...ce ti-ai mai putea dori?! :)

Editat de nimfa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da dar ma sperie gandul ca vor fi din ce in ce mai multe :)

 

Trebuie sa existe si astfel de fete usor de agatat, altfel toti cocalarii si "smecherii de cartier" ar ramane virgini pana la 40 de ani.

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

o femeie cu adevarat folosita e aceea care se supune slabiciunii sale fata de un barbat care nu merita. initiatoarea topicului nu e chiar asa de slaba din moment ce-si pune intrebari, chiar daca e evident ca tipul vrea o femeie usoara.

 

iuliachristal, deja sunt multe femei dispuse sa-si ofere serviciile cu usurita...din pacate. de aceea s-au inmultit si barbatii care cred ca acest lucru e normal si au uitat ce inseamna sa cuceresti o femeie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt unii barbati care au uitat cum sa cucereasca o femeie sau poate cuceresc doar femeile care merita si apreciaza acest lucru ..dc ar incerca la cineva care se lasa "agatata" ? :) oricum asta e alta discutie si nu vreau sa deviez de la subiect si da ai dreptate :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

baiayul crede ca daca e fotbalist poate sa faca ce fac cei din ligi mai mari... agata fete cu aceasta mare "calitate" a lui... e un superficial si un badaran.... nu pe mess se cucereste o fata...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Totusi imi place tipul;este frumos,stie sa se exprime bine,merge la facultate.Ce mi-as putea dori mai mult? :)

Cum ce ti-i dori mai mult? Sa te iubeasca in primul rand, sa nu te foloseasca pt sex sau sa uite late fete, nu esti ,aseuza lui personala pe care nici macar sa nu o plateasca, nu inteleg tonul rautacios al lui de vreme ce nici nu sunteti iubiti si va cunoasteti de prea putin timp .... dupa cum se exprima cam doar sex vrea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×