Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

stiu persoane care au avut exact aceeasi problema. numai o prostituata i-a scapat de stresul primei nopti :) prostituata+alcool, of course

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si eu care mi-am impus o limita minima de 18 ani .... :)

 

revenind la topic....probabil ca rezolvare cu o fata platita e mai ok la varsta lui .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Du-te la curve,

 

 

nu imi vine sa cred ca voi baietii chiar va doriti ca prima oara sa fie cu una care in ziua aia a mai facut-o poate cu alti 20 de insi... nu imi vine sa cred....

 

sfat: asteapta pana cand o gasesti pe cea cu care e menit...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu imi vine sa cred ca voi baietii chiar va doriti ca prima oara sa fie cu una care in ziua aia a mai facut-o poate cu alti 20 de insi... nu imi vine sa cred....

 

sfat: asteapta pana cand o gasesti pe cea cu care e menit...

pai greu mai gasesc si ei o fata cuminte in ziua de azi ca sa-si permita sa amane prima lor noapte de dragoste:) un baiat e diferit de o fata... o fata e altfel cand se gandeste la prima noapte de dragoste dar la ei... e mai bn ptr ei sa prinda experienta si apoi sa fie capabili sa faca diferenta daca vreodata in viata lor vor intalni si fete de CALITATE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu imi vine sa cred ca voi baietii chiar va doriti ca prima oara sa fie cu una care in ziua aia a mai facut-o poate cu alti 20 de insi... nu imi vine sa cred....

 

sfat: asteapta pana cand o gasesti pe cea cu care e menit...

Pai da bre, ca aia macar nu incepe sa planga sau sa te injure daca nu nimeresti gaura sau iti dai drumu' in pantaloni.

Si nici tie nu-ti scade self-estimu' , ca vorba aia , au mai fost inainte alti 20 si poate nu ai fost chiar cel mai prost dintre ei. :lol:

Si , ma rog, ce mama naibi e asa special prima data, de tre' sa astepti nu's ce zana sau pe-acolo. Oricum se termina inainte de a realiza tu ce se intampla, macar iti dai seama ca nu e ca-n filme si nici macar nu e ceva atat de complicat cum iti parea inainte. :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

...fac sport de mic....arat baton si nici prost nu is...

 

No amu, ce sa zic ... io nu m'am dumirit la faza cu batonul . :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×