Sari la conținut
Forum Roportal
Babush

Sfat cumparare telefon

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Ce nu imi place mie la iphone este bateria care nu poate fi schimbata,procesorul mai mic decat cel de la Samsung Omnia ,programele pentru navigatie gps putine ,de abia acum a aparut igo pentru el si acela cu plata ,intr'adevar la ce depaseste Omnia este la ecranul touchscreen capacitiv si poate putin la browser'ul web,iar camera este mai mult decat slaba,plus pretul care este destul de piperat la iphone!

 

 

Primul meu telefon touch a fost iphone. am fost innebunit dupa el. 2 luni l-am tinut, ptc pur si simplu nu-l mai suportam. la mesaje un touch ii naspa rau de tot 8) .

 

si sa mai adaug ceva la comentariul tau Vampirica....iphonurile se strica foarte des, si service-ul ii extrem de scump, in mediu 300 ron, depinde ce probleme are

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Primul meu telefon touch a fost iphone. am fost innebunit dupa el. 2 luni l-am tinut, ptc pur si simplu nu-l mai suportam. la mesaje un touch ii naspa rau de tot 8) .

 

si sa mai adaug ceva la comentariul tau Vampirica....iphonurile se strica foarte des, si service-ul ii extrem de scump, in mediu 300 ron, depinde ce probleme are

 

Am avut SPV C500,C600 si am fost foarte incantata de aceste telefoane si raman fidela telefoanelor cu windows ,in nici intr'un caz nu as lua un iphone ,doar daca ar avea functiile pe care le vreau eu (Camera 12mpx care sa filmeze in format HD ,tuner tv, procesor de cel putin 1ghz-NVIDIA Tegra , RAM de 512 ,videoproiector,touchscreen capacitiv si bineinteles windows mobile 7,care sa afiseze mai multe culori si sa am destule aplicatii pentru el)!

Editat de VaMpIrIkHa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut SPV C500,C600 si am fost foarte incantata de aceste telefoane si raman fidela telefoanelor cu windows ,in nici intr'un caz nu as lua un iphone ,doar daca ar avea functiile pe care le vreau eu (Camera 12mpx care sa filmeze in format HD ,tuner tv, procesor de cel putin 1ghz-NVIDIA Tegra , RAM de 512 ,videoproiector,touchscreen capacitiv si bineinteles windows mobile 7,care sa afiseze mai multe culori si sa am destule aplicatii pentru el)!

 

wooow. pur si simplu impresionant pt o fata 8). esti chiar fata? daca da..." JOS PALARIA" !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am avut SPV C500,C600 si am fost foarte incantata de aceste telefoane si raman fidela telefoanelor cu windows ,in nici intr'un caz nu as lua un iphone ,doar daca ar avea functiile pe care le vreau eu (Camera 12mpx care sa filmeze in format HD ,tuner tv, procesor de cel putin 1ghz-NVIDIA Tegra , RAM de 512 ,videoproiector,touchscreen capacitiv si bineinteles windows mobile 7,care sa afiseze mai multe culori si sa am destule aplicatii pentru el)!

 

 

keep dreaming ! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×