Sari la conținut
Forum Roportal
DSpawn

Sa ne laudam cu calculatorul...

Postări Recomandate

Super marfa ! Bine ca mi-ai spus... eu cautasem intr-o vreme si nix...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer merita..pt ca am inceput sa joc cs de performanta:) si am nevoie de un astfel de pad..si pt 20 $ eu zic ca merita:P

 

 

 

sincer, hai sa-tzi zic io ceva despre mouse-pad-uri........

un amic d-al meu stii ce are sub mouse?

o bucata de PAL finisat cu autocolant d-ala de arata ca lemnu' taiat misto.....

si merge al dracku de bine !!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sincer, hai sa-tzi zic io ceva despre mouse-pad-uri........

un amic d-al meu stii ce are sub mouse?

o bucata de PAL finisat cu autocolant d-ala de arata ca lemnu' taiat misto.....

si merge al dracku de bine !!!!!!!!!!

 

da asa e...dar piciorusele de la mouse cat crezi ca o sa il tina ?:tongue:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

San Diego > Venice > Winchester

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:lol: hohohoho

Placa de baza Asus A7n8x e deluxe, Procesor Amd Sempron 2800+ (sta in 36 grade), memorie geil de 1Giga, Hard Excelsior 80 giga, placa video Fx 5200, dvd-rw pioneer, cd-rw lg, rec, carcasa antec Tx 150 b cu sursa de 50o w (true) :tongue:, monitor 17' Street machine, maus Raptor mamba se, tastatura logitech internet pro black, placa de sunet creative 5.1, si .... cand am the $$$ vine placa asus a8n-e amd athlon 3000+, leadtek 6600 gt tdh dar inca sunt pooor :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

A sosit si computerul meu...

 

AMD Athlon64 3500+ (2200MHZ) SK939 VENICE, Cooler AMD, Abit Fatal1ty AN8 SLi nForce4 SLI Dual-Channel, KIT 2 x 512MB RAM CORSAIR, HDD 300GB SEAGATE 7200RPM, FDD Teac, ATI RADEON 9600 PRO 256MB, DVD-RW PLEXTOR, TV TUNNER, SOUND LIVE CREATIVE 7.1, Placa Retea, BOXE SISTEM 5.1 MERCURY, MONITOR LCD 19" Belinea 1280x1024, 3,9s 550:1, Multifunctional HP Office JET 4215 (Imprimanta, Fax, Scanner, Copiator), WebCam A4Tech, Tastatura Microsoft, Mouse A4Tech, SO Linux (Licenta Cadou) ...dar tot windowsul e mai bun ^_^ ...pana invat linux

Editat de GabyCtn

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
A sosit si computerul meu...

AMD Athlon64 3500+ SK939, Abit Fatal1ty AN8 SLi nForce4 SLI Dual-Channel, KIT 2 x 512MB RAM CORSAIR, HDD 300GB SEAGATE 7200RPM, FDD Teac, ATI RADEON 9600 PRO 256MB, DVD-RW PLEXTOR, TV TUNNER, SOUND LIVE CREATIVE 7.1, Placa Retea, BOXE SISTEM 5.1 MERCURY, MONITOR LCD 19" Belinea 1280x1024, 3,9s 550:1, Multifunctional HP Office JET 4215 (Imprimanta, Fax, Scanner, Copiator), WebCam A4Tech, Tastatura Microsoft, Mouse A4Tech

E misto dar ai luat o grafica slaba pt. caculatorul tau...era mai bine una PCI-E...Eu am facut invers...placa baza naspa, RAM naspa, si grafica de 350Euro...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta e... deacum l`am luat... poate in viitor o sa mai schimb cate ceva... :)

dar tu ce recomandai? ca eu am ales`o dupa recomandari... (am avut posibilitatea sa aleg..) ^_^

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×