Sari la conținut
Forum Roportal
diana

Problema.

Postări Recomandate

La probele orale ţi s-a dat o foaie pe care scrie "Fişă de examen BACALAUREAT", pe care sunt trecute notele luate la probele orale şi implicit semnăturile profesorilor care ţi-au dat nota. De ce nu te-ai dus cu ea?

Nu ştiu, să fi fost

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
aveam la mine si buletinul si fisa, eram pregatita ptr. contestatie. deobicei nu ma las pana nu mi se face dreptate doar ca de data asta nu stiu ce am avut. :blink:

si ca sa-mi fac dreptate nu folosesc un limbaj sau comportament urat.

"Doamna" cu care ai vorbit, chiar merită scuturată pentru că ţi-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

invatamantul ramanesc are o mare problema....am patit azi exact ce ai patit tu la bac.....am fost la liceu sa imi iau diplomele si foaia matricola,cand am ajuns acasa m-am uitat si io peste ele si ce sa vad nesimtitii naibi mi-au gresit mediile,io le am in carnet trecut si semnate de dirig si imi stiu exact mediile pentru ca eu am ajutat pe dirig cand am incheiat situatia sa calculeze mediile si in foaia matricola mi-au trecut alte medii si pe clasa a 11 si pe a 12 ,numa pe clasele a 9 si a 10 mi le-au trecut corect :| ....dupa ce ca am stat mai bine de 2 ore sa astept ca sa imi dea diplomele mai imi si gresesc.....nu m-as fii enervat ,dar imi trebuie mediile pt admiterea la facultate.... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
invatamantul ramanesc are o mare problema....am patit azi exact ce ai patit tu la bac.....am fost la liceu sa imi iau diplomele si foaia matricola,cand am ajuns acasa m-am uitat si io peste ele si ce sa vad nesimtitii naibi mi-au gresit mediile,io le am in carnet trecut si semnate de dirig si imi stiu exact mediile pentru ca eu am ajutat pe dirig cand am incheiat situatia sa calculeze mediile si in foaia matricola mi-au trecut alte medii si pe clasa a 11 si pe a 12 ,numa pe clasele a 9 si a 10 mi le-au trecut corect :| ....dupa ce ca am stat mai bine de 2 ore sa astept ca sa imi dea diplomele mai imi si gresesc.....nu m-as fii enervat ,dar imi trebuie mediile pt admiterea la facultate.... :D

chiar nu-i inteleg.

de ce sa fim noi corecti cand ei nu sunt? :jester:

mai ales cand pentru noi aste's importante... acum sunt importante, mai incolo n-o sa mai dam atata atentie..dar nu ma pot gandii la "mai incolo" cand noi avem nevoie de medii, note bune acum ptr. mai departe!

ce ai facut?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu am facut nimic,numa acum mi-am dat seama...nu e o diferenta foarte mare vreo 10 sutimi...dar erau ale mele nu ale lor...da parca ar face-o intentionat....nu mai merg sa stau iar 2 ore si ceva la coada pt ca is sigura ca nu o sa faca nimic :D...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×