Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si eu sunt invechita si fac parte din generatia ei

 

Eu ma apropiu de generatia bunicilor vostrii dar nu sunt absurd in ceea ce priveste "moravurile" celor tineri ..dar 2 parteneri sexuali sunt cam multi , dupa opinia mea , la varsta ei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu crezi ca sunt cam multi pentru varsta pe care o ai ? Sau sunt eu prea ramolit in conceptii....

Nu,nu cred, cum am mai spus pe un alt topic, se intampla uneori sa ai incredere si sa crezi ca este baiatu' cu care vei ramane, si-asta e , o faci, din prostie. Acum voi puteti crede ce vreti despre mine, eu nu ma simt vinovata cu nimic sau mai stiu eu ce :o:

 

asa ceva nu se invata dar daca ai dat un asemenea raspuns ironic chiar prostesc nu are rost sa-ti mai si argumentez :P

 

 

asa o fi dar nu-i judecam noi viata fetei ca pe urma ne catalogheaza de "invechiti" :D

 

Pai, scuza-ma atunci, doar ca spunandu-mi parerea pe topicul ala, te-ai cam atacat. :o: Parerea mea.

am raspuns si ptr tine ce i-am zis lui VEMANS.

 

si eu sunt invechita si fac parte din generatia ei

ti-am zis eu tie ca esti invechita? am folosit cuvantul asta? EU? :huh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu m-am atacat nu am de ce... nu esti buna de facultatea de psihologie :D doar daca vrei sa inveti ceva ptr tn nu neaparat sa ii ajuti pe altii. :huh:

 

Cine a spus ca vreau sa fac, sa-i ajut pe ceilalti? tot eu? cred ca le spun cand visez. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu,nu cred, cum am mai spus pe un alt topic, se intampla uneori sa ai incredere si sa crezi ca este baiatu' cu care vei ramane, si-asta e , o faci, din prostie. Acum voi puteti crede ce vreti despre mine, eu nu ma simt vinovata cu nimic sau mai stiu eu ce :o:

 

La varsta ta e destul de greu , dar recunosc nu imposibil , sa faci alegerea definitiva , dovada faptul ca ai crezut de doua ori pina acum ! Eu nu te judec si nici nu te invinovatesc , este problema si viata ta si nici nu cred nimic . Ca barbat cunosc "tertipurile" la care apeleaza baietii ca sa "dea o fata pe spate" si consider ca in ziua de azi fetele ajung prea repede in aceasta pozitie.

Promit sa nu mai revin cu aceasta problema si , repet , nu judec pe nimeni , imi spun doar parerea de om trecut prin viata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×