Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

ce mai faci....cum e in vacanta,ai fost pe undeva? :lol2: la facultate te-ai inscris?

uite ascult Michael Jackson-Heal the world :spiteful: si mai citesc pe forum..mooor de cald.

in vacanta e cam plictisitor, m-asteptam sa plec pe undeva..dar nu-i timpul pierdut..

la facultate inca nu, am fost zilele trecute la liceu si-am ridicat diplomele :doh: ..si vroiam sa dau la jurnalism dar nu-s acreditate..acum ma gandesc la ce sa dau.

 

tu? ce-ai mai facut? facultatea?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io acum sunt undeva la tara....am mai fost pe la bunici si cam atat..plictiseala e destul de mare,duminica o sa ma intorc in sibiu dar nu pentru mult timp...si eu mi-am ridicat diplomele de la scoala dar nu m-am inscris inca la facultate,luni o sa merg sa imi depun dosarul....am auzit si eu ceva pe la TV despre facultatile neacreditate,mai bine ca s-a facut public inainte sa se faca inscrierile si sa nu fi patit ca cei care au facut facultatea si se sterg cu diploma la fund ca nu le foloseste....la mn facultatea e acreditata,dar nu e facultatea pe care mi-am dorit sa o fac,e cam acelas profil.... :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
uite ascult Michael Jackson-Heal the world :D si mai citesc pe forum..mooor de cald.

in vacanta e cam plictisitor, m-asteptam sa plec pe undeva..dar nu-i timpul pierdut..

la facultate inca nu, am fost zilele trecute la liceu si-am ridicat diplomele 8) ..si vroiam sa dau la jurnalism dar nu-s acreditate..acum ma gandesc la ce sa dau.

 

tu? ce-ai mai facut? facultatea?

Cine ti-a spus mai ? :lol2: :doh:

Nu te mai lua dupa toate prostiile de la televizor.

Acolo era vorba de cei de la ID si FR. Si din tara, nu din Bucuresti.

Nu iti rata tu viitorul, doar pentru ca o tampita vorbeste aiurea. :lol2:

 

Intereseaza-te ! :doh:

 

Dupa ce ti-am pus si pile la BAC. :doh:

 

:lol2:

 

io acum sunt undeva la tara....

Si, ai net acolo ? :nea:

Da' lumina ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si, ai net acolo ? :lol2:

Da' lumina ?

pai am net,da' lumina nu am :nea: ....s-a deschis peste drum de bunica un net caffe :lol2: si mai merg si io din cand in cand...numa ca e cam departe :doh: .sa vezi pe vecinu' sta pana pe la 3 dimineata si se holbeaza pe hi5 :doh: nu vii sa ii tii companie? :lol2:)))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cine ti-a spus mai ? :doh: ;)

Nu te mai lua dupa toate prostiile de la televizor.

Acolo era vorba de cei de la ID si FR. Si din tara, nu din Bucuresti.

Nu iti rata tu viitorul, doar pentru ca o tampita vorbeste aiurea. :)

 

Intereseaza-te ! :scare:

 

Dupa ce ti-am pus si pile la BAC. 8)

 

:P

ah, abia acum am observat ;)

incerc in sesiunea a2a. :P

 

pai am net,da' lumina nu am :D ....s-a deschis peste drum de bunica un net caffe :P si mai merg si io din cand in cand...numa ca e cam departe :( .sa vezi pe vecinu' sta pana pe la 3 dimineata si se holbeaza pe hi5 :) nu vii sa ii tii companie? :yes:)))

 

lasa ca'i frumos la lumanare.

in ce zona esti?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai am net,da' lumina nu am :o: ....s-a deschis peste drum de bunica un net caffe :o: si mai merg si io din cand in cand...numa ca e cam departe :( .sa vezi pe vecinu' sta pana pe la 3 dimineata si se holbeaza pe hi5 :roll: nu vii sa ii tii companie? :o:)))

Nu.

Adica da, dar ca sa holbez la tine. :o:

 

lasa ca'i frumos la lumanare.

in ce zona esti?

Rurala.

Iti zic eu, ca ma uit cu vecinul ei pe Hi5. :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In afara de a pune intrebari, ce-ti mai place sa faci?

Sunt foarte curioasa, daca ar fii dupa mine, as stresa toate topicurile de-aici, si toti userii, pentru ca imi place sa ma inteleg bine cu toooooooata lumea, sa mi-i "trag" de prieteni. :cheer:

Imi place sa ma plimb cand adie vantu', sa ma plimb cu motoru' (motocicleta).... sa am diverse discutii cu oamenii mai destepti ca mine, de la care sa pot invata etc. =P~

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×