Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Da' seminte de floarea soarelui ai ?! :flowers: Bostan ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce umblatoare bre?

du-te si mai dormi un pic, ca si mia imi pica ochii de somn. :flowers: :tease: :crazy: :o:

 

ori esti mahmur.... :- :P :jester: :blink:

 

deci, pentru cultura dumneavoastra generala, tot parul de care dispun se afla pe cap si are 7 cm. si parca tot mi se pare mult si greu.

 

da si mia niste ciocolata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce umblatoare bre?

 

da si mia niste ciocolata.

Pai nu spuneai ca umbli cu el .. :crazy:

Ciocolata ..:o: de ce ? Masaj poate ! :tease:

 

:flowers:

 

L.E. Se vede ca esti adormita..nu reactionezi standard. :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cum sa reactionez standard, daca io in intregime dunt in afara oricarui standard stiut si nestiut, banuit sau nebanuit de mintea omeneasca?

Multi destepti s-au straduit sa ma incadreze in vreo specie, rasa, increngatura, ramificatie etc si n-au reusit defel. le-am dat peste cap toate calculele si aproximatiile.

azi in sfarsit nu m-am lovit, nu m-am impiedicat, nu mi-a cazut nimic in cap si ma simt infinit mai bine decat zilele trecute.

o fi de la luna? ca pe luna plina ies lupii :crazy: :o: :- :P :jester:

ori ai dat tu vrun pomelnic pentru mine, la sfantu vasile cel nou de la mizil, ha?

 

vreau si io niste ciocooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

da' cum nobody gives a shit, ma intorc la ale mele. :flowers: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum sa reactionez standard, daca io in intregime dunt in afara oricarui standard stiut si nestiut, banuit sau nebanuit de mintea omeneasca?

Pai de standardul ala vorbeam...:o:

 

vreau si io niste ciocooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

da' cum nobody gives a shit, ma intorc la ale mele. :tease: :crazy:

Cioco ? Ok..fie. Am Toblerone Dark, e buna ?

 

:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Laule, dintre sutele de marci de cioco pe care le-am papat, nu stiu daca-mi amintesc exact gustu la ce zisesi tu, da' cand imi lipseste si n-am de unde sa iau, e buna si aia vrac sau din aia solubila la pliculete, pe care de obicei o mananc cu lingurita.

asa ca......intinde odata mana prin monitor si da-o-ncoa' :flowers: :tease: :crazy:

 

Tatra, dear, welcome and feel free....

 

io m-am asteptat la intrebari din alea acide, cu tepi, chestii etc da' vad ca toata lumea doarme, exact ca mine.

de aseara tot incerc sa intru pe ropo si zice ca serveru nu-i de gasit, asa ca.......

 

pana isi exprima cineva vreo curiozitate mai "asa", intreb io: are cineva vreun leac, vro pastila, vrun ceai antigreata, anti.....spleenu cui? era autoru ala englez cu spleenu, da' nu-mi amintesc acuma. so?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Prima bucurie pe ziua de azi: a pus alt user pe you tube clipul "I disappear", clipul, versurile si muzica pe care James le-a facut ultraspeciale pentru mine. in clip io-s Tom Cruise, si versurile le spun io si muzica James&co.

Calitatea imaginii si a sunetului e muuuuuuuuuuult mai buna decat la celalalt si merge si in HQ.

So, pentru curioase si curiosi, asa m-am tuns, ca Lars.

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Băi, nu vă supăraţi că mă uit pe gaura cheii la voi şi nici nu mi-o luaţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'na seara si tie.

in general nu prea am din asta, dar cand am dorm sau ma jocpe calculator.

 

in seara asta spre exemplu, ma jucam asaaaaaa plictisita si am constatat ca pe micul meu birou se afla: un patent, guma, cuie de 5, de 6, tinte, doua balamale strambe de la fostul sifonier, tigari, chitante de la facturile platite, rimel, creioane, pixuri, fond de ten, scrumiera, telefonu si noul si uriasul meu ceas de mana si niste bancnote de 1 leu. asta pe o suprafata de juma de metru patrat. toate in jurul tastaturii si a suportului de la monitor.

 

asa ca am facut un pic de ordine si disciplina si acuma spre exemplu ascult cum se bat pisicile cu motanii, sub un cer senin si o lunaaaaaaaaaa brrrrrrrrrrrrrrrr din aia, horror.

 

io am mai zis de multe ori, imi plange sufletu dupa o urcare pe ceahlau si stat la cort suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus pe platou, aproape de cer.

 

da' pana acolo ma multumesc cu patura mea cu stele.

 

da' tu ce faci si acuma si de obicei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×