Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cum sa nu, 4 ore pline! Si acum urmeaza o zi incarcata :tease:

Aveti si goale ? :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi ca doar Veuve Clicquot aspus Dr. ca pot sa beau. :flowers:

Asa ca sa nu vii cu Zarea.

Nu stiu franceza, n-am cum sa fac comanda... asa ca ramane Zarea :crazy:

 

Aveti si goale ? :tease:

Mai spre seara :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
la cererea expresa a gazdei, trec pe aici las un buchet de :flowers: si o veste "buna" ;)

 

Scumpa, dulcea si mult iubita mea Diela, am o vaga impresie ca io am dat cu capu de sifoner si de perete si efectele se vad la domnia voastra.

care era legatura cu .....multadorata mea persoana? asa-ti fu tie dor de mine? tu nu stii ca io n-am vacanta nici sarbatori, ca adica mi le fac cand vrea muschiu meu, adica cand apuc sa mai si dorm?

 

flowers received, flowers also sent :tease: :crazy: :o: :- ca io am multe in gradina si mai pun azi "gura leului"

 

sa vezi ce superb imi sta parul. cand era lung si nu-mi conveneau directiile in care zbura, rezolvam imediat, da' acu' ca sa-i fac? e asa faina moaca mea cu paru-n toate cele patru puncte cardinale!!!! :yes: :D :D :(

 

sa vezi tu acu ce ma iau de Lau si Pippo ca au venit aci la mine si evident, se ciondanesc.

 

deci, Lau si Pippo sper sa simtiti cum am simtit si io cand am dat cu capu: unde e whacu alaaaaaaaaaaaaaaaaa???????

 

:P :jester: :blink: :scare: :crazy: :fool: :cry: :wub:

 

so, have a funny and bright day......alllllllllllllllllllllllllllllllllll of iuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:tease: :flowers: si o cafea :-

Ce mai faci ? ti-ai taiat parul ?

 

De unde mutipica ? cand m-am trezit la prieteni cu mutipica si tratra am facut :crazy: m-am luminat mai tarziu :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

'neata soare!!!!

am multi bujori albi, din aia superparfumati, iti plac? daca da, iti trimit cati vrei tu. cafeaua, adica chestia asta cu 1% cafea in ea, e pe terminate.....deci pot functiona putin.

 

da, duminica dimineata ma uitam a mia oara la clipul "I disappear", a lu Metallica. piesa asta e pe coloana sonora a filmului "Mission impossible 2" si clipul e superbestial, numa ca tocmai a fost sters de ala care-l pusese pe you tube.

 

deci duminica dimineata, ma uitam la clip si ma intrebam:"ce puii mei are Lars asta de e asa frumos?" si am avut marea revelatie: PAAAAAAAAAAAAAAARUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cum tocmai constatasem cu ceva zile inainte si io si maica-mea si colegele, ca imi creste parul cu o viteza uluitoare, gandindu-ma la calvarul spalarii a mai bine de juma de metru de par des care tocmai ar fi urmat, m-am uitat in oglinda si am inceput sa zambesc cu sadism: "Today you GOOOOOOOOOO AWAAAAAAAAAAAAYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!"

 

la pranz aveam deja the new look.

 

mutipica e numele uneia din pisici, e cam zaluda si fitoasa ea, dar nespus de dulce si cand am vrut sa pun puncte puncte in loc de nick-ul meu, a iesit asa. nu ma intreba mai mult, ca asa m-am trezit cu el si vad ca nu-l pot schimba prea repede.

 

so, cati bujori vrei? ca pana ies urmatoarel flori mai e 9defapt tre sa scot mai intai samanta din pliculet :flowers: )

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si new look cati cm are? cat ai taiat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vreo 7 cm, tuns asaaaaaaaaaa in scari. e asa fain cand vreau sa il spal si-mi dau seama ca de-amu e de milioane de ori mai usor si la spalat si la uscat si la modelat. pun un pic de spuma, nu un tub odata, cum faceam inainte, si....gata, e cuminte si frumos. si cand tot nu se cuminteste, trantesc sapca mea cu vultur brodat si gata.

 

poate o sa fac totusi si niste poze. cand ma uit in poze la ce par aveam, ma intreb cum am putut avea atata rabdare sa-l ingrijesc si sa-l suport, sa-l car dupa mine. brrrrrrrrrrrrr!!!!!! :flowers: :tease: :crazy: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa faci poza cu sapca cu vultur brodat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vreo 7 cm, tuns asaaaaaaaaaa in scari. e asa fain cand vreau sa il spal si-mi dau seama ca de-amu e de milioane de ori mai usor si la spalat si la uscat si la modelat.

Aha..si cel din cap..cat de lung e ? :tease:

Ca asta am inteles ca era pe umblatoare .. :crazy:

 

 

:flowers: :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cati te lasa inima pe tine sa-mi dai :)Ce culoare au bujorii ? Iti trimit si eu ,am rosii si roz :flowers:

Ai si seminte de crizanteme din acelea mari ? :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×