Sari la conținut
Forum Roportal
masyus

Imputitii din jur

Postări Recomandate

eu prin "aranjat" inteleg sa ai o igiena impecabila adica inainte sa te dai cu un parfum , te speli ... pana sa ajungi la machiaj tre' sa fii f curata ...eu nu cataloghez o persoana aranjata doar prin simplu fapt ca e machiata.... tre sa fie si curata ca apoi sa spun ca era aranjata. =P~ :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Iulia sant convinsa ca marea majoritate asa inteleg , mai exista si exceptii .

Tocmai asta era ciudatenia la fata asta , contrastul .

La privit era extrem de agreabila daca iti lipsea mirosul .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa fi avut o problema cu simtul mirosului femeia, pentru ca nici un om normal nu se aranjaza in detaliu fara sa-si dea seama ca pute. Dac-ar fi sa-si dea seama si sa nu-i pese, nu i-ar pasa nici cum arata.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Trebuie sa fi avut o problema cu simtul mirosului femeia, pentru ca nici un om normal nu se aranjaza in detaliu fara sa-si dea seama ca pute. Dac-ar fi sa-si dea seama si sa nu-i pese, nu i-ar pasa nici cum arata.

 

Sunt intr-adevar persoane care au simtul mirosului slab. Intamplator am aflat de un caz al unei tipe care s-a urcat in avion, rezervare la clasa 1, deci inchipuitiva ca te astepti ca o asemenea persoana sa fie curata (a se citi spalata :) )bine imbracata, bine aranjata si sa miroasa a deodorant sau parfum fin. Ceea ce era adevarat in cazul ei. Mai putin mirosul :o: . Daca a trebuit sa se grabeasca putin sa prinda avionul ala, automat s-a declansat si transpiratia :o: . De asteptat era ca deodorantul sa-si faca treaba :P . Doar ca afost exact pe invers :D . Calatoria cu avionul a fost un dezastru :P . Atat pentru ea cat si pentru ceilalti pasageri :huh:. Primul lucru pe care a trebuit sa-l faca dupa coborarea din avion a fost vizita la medic ;) . Rezultatul? Un ingredient din reteta deodorantului, in amestec cu transpiratia provoca acea reactie neplacuta :P .

Tre sa fie groaznic pentru cineva sa aiba o astfel de problema si mirosul slab dezvoltat pe deasupra. :P

Editat de BlackDolphin

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci nu e vorba de mirosul de transpiratie. E vorba despre nesimtitii neatenti care cad in closet si apoi uita sa se spele. Ce sa fac, cred ca ma buseste rasu' si ma duc mai incolo...daca nu se poate asta este, ma obisnuiesc cu ideea ca asta ar fi o aschie din crucea pe care am fost programata de God s-o duc.

 

sau de pustiul din Slumdog millionaire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dacă nasu' ţi-e regal,

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de obicei babele put oribil, nu poti sta langa ele =))

 

Na, si tu ti-ai dat examenul la limba Rrumana!!! vorbesti doar despre care le cunosti, nu-i asa??? ca din familia mea nimeni nu putea!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Na, si tu ti-ai dat examenul la limba Rrumana!!! vorbesti doar despre care le cunosti, nu-i asa??? ca din familia mea nimeni nu putea!!!

Familia ta nu poate fi reprezentanta pentru toate babele. A facut si ea ceea ce faci tu adesea aici pe forum, adica generalizezi despre o intreaga categorie de oameni, doar in baza experientelor avute cu cei pe care ii cunosti tu din acea categorie. :pardon:

 

Sa traduc sau intelegi romaneste indeajuns ?

Editat de Naeema

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×