Sari la conținut
Forum Roportal
masyus

Imputitii din jur

Postări Recomandate

Cum reactionezi cand intr-un mijloc de transport interurban (de obicei ai locuri stabilite) se aseaza langa tine un personaj care emana mirosuri asemanatoare cu toaletele publice?

 

Deci nu e vorba de mirosul de transpiratie. E vorba despre nesimtitii neatenti care cad in closet si apoi uita sa se spele. Ce sa fac, cred ca ma buseste rasu' si ma duc mai incolo...daca nu se poate asta este, ma obisnuiesc cu ideea ca asta ar fi o aschie din crucea pe care am fost programata de God s-o duc.

Editat de AliceInWonderland
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa lamuresc topicul:

mi s-a intamplat in avion, deci mai greu cu schimbatul locului sau statul in picioare, mai ales ca eram si insotit,

nu vreau sa fiu considerat rasist dar "stimatul" era romm si putea ingrozitor,

si cireasa de pe tort a fost ca a inceput sa-mi povesteasca ce bine ii mergea lui la furat pe unde umblase, moment in care am devenit verde la fata pentru ca el probabil nu auzise de pasta de dinti in viata lui. :think:

 

Nu va urez sa aveti aceasta experienta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa lamuresc topicul:

mi s-a intamplat in avion, deci mai greu cu schimbatul locului sau statul in picioare, mai ales ca eram si insotit,

nu vreau sa fiu considerat rasist dar "stimatul" era romm si putea ingrozitor,

si cireasa de pe tort a fost ca a inceput sa-mi povesteasca ce bine ii mergea lui la furat pe unde umblase, moment in care am devenit verde la fata pentru ca el probabil nu auzise de pasta de dinti in viata lui. :think:

 

Nu va urez sa aveti aceasta experienta.

Banuiesc ca nu l-ai intrebat si tu insinuant daca nu a furat si sapunuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai sa lamuresc topicul:

mi s-a intamplat in avion, deci mai greu cu schimbatul locului sau statul in picioare, mai ales ca eram si insotit,

nu vreau sa fiu considerat rasist dar "stimatul" era romm si putea ingrozitor,

si cireasa de pe tort a fost ca a inceput sa-mi povesteasca ce bine ii mergea lui la furat pe unde umblase, moment in care am devenit verde la fata pentru ca el probabil nu auzise de pasta de dinti in viata lui. :think:

 

Nu va urez sa aveti aceasta experienta.

zi mersi ca ereai in avion cu motor, de te-a luat si pe tine-n zbor, da' io imagineaza-ti ca, oricat de incredibil ar parea, am parte, in lipsa limuzinei albe sau a taxiului personal, ZI DE ZI de experienta asta.

sa vezi tata cum se suie babele si mosii in autobuz: cu grajd cu tot, cu closetu nespalat cu tot. e absolut mirific.

 

si sa treci asa, inopinant pe langa casele lor, te doare mintea ce termopane bombate, multicolore, balconase de "sorbit" cafiaua, livinguri din reviste etc.

 

that's US, my friend. JUST ......US!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rablele de la metrou Industriilor sunt criminale la inghesuiala :) . mai ales cand urca virgula cate un sconcs pe la Preciziei, Pacii sau Gorjului si nu te poti muta in alt vagon ca in trenurile alea albe de pe Dristor 2 sau Berceni-Pipera :roll: . Am vazut ca au inceput sa mai scoata din rable si sa bage dalea noi :doh: . De multe ori astept la Industriilor sa traga trenu urmator in speranta ca va fi alb :doh: . Ca sa am unde sa fug prin tren in caz de urgenta :o: .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum reactionezi cand intr-un mijloc de transport interurban (de obicei ai locuri stabilite) se aseaza langa tine un personaj care emana mirosuri asemanatoare cu toaletele publice?

 

Ma urc in taxi.

De preferat spate dreapta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mi s-a intamplat odata sa fiu in tramvai si la statia urmatoarea sa se urce un om de la tara, sa ridice mana chiar in fata mea, aproape de mine, mirosind oribil :) si ditai paru' la subrat... :o:

deobicei plec de langa respectivul. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum reactionezi cand intr-un mijloc de transport interurban (de obicei ai locuri stabilite) se aseaza langa tine un personaj care emana mirosuri asemanatoare cu toaletele publice?

schimb locul , plec de langa el , il evit dar niciodata nu as jigni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×