Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

De ce asa multa suparare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai daca ma-am nascut din tristete ca si tine... daca tristetea ma face mai bun...mai constient... si-mi ofera clipe mai generoase decat bucuria...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai daca ma-am nascut din tristete ca si tine... daca tristetea ma face mai bun...mai constient... si-mi ofera clipe mai generoase decat bucuria...

 

amarul face dulcele dulce....

tristetea imi deschide ochii si-mi trezeste simturile si adesea focul sufletului incalzeste mai tare decat atunci cand sunt plecata cu zambetul in lume...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce mult mi-as fi dori sa te fi intalnit cand inima-mi era virgina! cand sufletul meu voia sa fie dedicat tristetii...cand as fi dat totul ptr iubire...cand realitatea ma ocolea...cand 20 de ani ma lingusea cu inconstienta clipei...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce mult mi-as fi dori sa te fi intalnit cand inima-mi era virgina! cand sufletul meu voia sa fie dedicat tristetii...cand as fi dat totul ptr iubire...cand realitatea ma ocolea...cand 20 de ani ma lingusea cu inconstienta clipei...

 

sunt acolo cu tine asa cum e dat sa fie....sunt in ce-ti place tie, sunt in vise dulci....sunt aproape prin basme si zambete de copil....sunt cand esti trist si obosit....sunt cand privesti cerul si pleci cu gandurile....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt uimita cata tristete exista pe lume..si aici e vb de cei care au contact

cu informatia....sunt atat de multi care traiesc fara asa ceva si care nu mai au ocazia sa se planga ...chiar nu e mai simplu sa ridicam capu' din pamant si sa ne spunem: "zambeste, maine poate fi mai rau"?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×