Sari la conținut
Forum Roportal
crystyann

De ce asa multa suparare?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Incearca sa intelegi cine esti, care este cea mai tare capabilitate a ta si cultiva la maxim capabilitatea respectiva.... mai devreme sau mai tarziu ai sa ajungi atat de buna incat sa te caute lumea :doh:

 

mersi de sfat... eu vreau sa ma fac clarvazator... oare mama omida si alte mame imi vor transmite din puterea spiritului lor?... :yes:

Editat de kodat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dupa mine cel mai bine e sa fii prost :beee: :) :ok: Adica,daca esti prost nu iti pasa decat de prezent,nu ai prblme cu viitoru sau sa te injuri ca nu ai facut nush ce in trecut.Se poate sa nu fiti de acord,dar asta e parerea mea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

asta cam asa e ,cand nu ami mergea ceva asa ziceam si eu ca bogdan:caci mai bine te nasti prost,nu mai ai nici o grija,dar nu este chiar asa.

se pare cade stinul ti-a rezervat alceva,asa ca trebuie sa mergi inainte si sa zici:...asa a fost sa fie...

caci daca te dai cucapul de peretii,tot nu rezolvi nimic,mai ramai si cu capul spart...

:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M auit in jurul meu , pe strada sau pe net si vad numai oameni suparati..nimeni nu mai spera, nimeni nu mai zambeste....toti vad jumatatea goala a paharului cand ar putea sa o vada pe cea plina..

De ce sunteti suparati? Este prea greu sa zambiti?...Unde a disparut optimismul?

 

 

8) :( :( 8) 8) :doh: 8) 8) :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asta cam asa e ,cand nu ami mergea ceva asa ziceam si eu ca bogdan:caci mai bine te nasti prost,nu mai ai nici o grija,dar nu este chiar asa.

se pare cade stinul ti-a rezervat alceva,asa ca trebuie sa mergi inainte si sa zici:...asa a fost sa fie...

caci daca te dai cucapul de peretii,tot nu rezolvi nimic,mai ramai si cu capul spart...

:(

 

c o r e c t :angry:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Necazurile sunt nenumarate in viata..asta este adevarul...dar parca e prea scurta viata ca sa o traim printre lacrimi si suspine...Incercati sa va inconjurati mereu de oameni care stiu sa va faca sa zambiti chiar si in clipele grele..mai ales in clipele grele...

Sa fiti fericiti!..asta va doresc..dar ca sa fii fericit trebuie sa si vrei asta si sa nu iti plangi prea mult de mile....THE SHOW MUST GO ON!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

azi in metrou am intalnit o fata frumoasa cu prietenul ei...fata avea un batic legat sic....apoi am vazut ca nu avea nici spancene, nici gene....el era asa tandru cu ea, dar ochii ei nu spuneau nimic...a scos din geanta un rand de radiografii si se uita absenta la ele...saraca, facuse chimioterapie si nu parea sa mai intrezareasca raze de speranta...brusc, am realizat cat de mici suntem si cat de mult ne palce sa ne palngem de mila din NIMICURI...oameni buni, asa cum e, viata e frumoasa, sa incercam sa ne'o facem normala...uneori nu realizam ca trebuie sa pretuim si farama de noroc care ne este daruita....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu poti cunoaste fericirea,daca nu ai gustat "amarul" !

asa ca ,oameni......fiti fericiti ca viata e prea scurta. ;)

P.S...si mai ales ,nedreapta. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×