Sari la conținut
Forum Roportal
L.M.

Cum ar fi daca am da timpul inapoi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dc am putea da timpu inapoi viata ar fi prea perfecta si nu ar mai avea acelasi farmec, nu ne-am mai bucura cu atata intensitate de momentele placute pt. ca am stii ca putem repara orice greseala, orice moment nefericit

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca oricine isi doreshte sa dea macar odata timpul inapoi pentru a repara ceva. Si eu am anumite regrete pe care o sa le port o viata intreaga dar trebuie sa ne dam seama ca omul invatza din gresheli. Va spun sincer ca NU as vrea sa dau timpul inapoi. Am greshit, ca totzi, dar am invatzat sa nu mai fac aceeashi gresheala datorita acelui eveniment nefericit. In concluzie, mai bine lasam timpul sa mearga in continuare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cu tehnologia de azi e imposibil. Poate odata cu teleportarea va aparea si calatoria in timp dar trecutul e un lucru fragil ... omoara o insecta in trecut si viitorul poate fi schimbat in totalitate. Si chiar daca prin absurd apare calatoria in timp, nu cred ca va fi ceva public ... sa fim serioshi, nu prea imi imaginez reclame de gen "Masina Timpului, calatoreshte unde vrei, numai 100.000$"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-as intalni cu mine... :o:

 

Cu tehnologia de azi e imposibil. Poate odata cu teleportarea va aparea si calatoria in timp dar trecutul e un lucru fragil ... omoara o insecta in trecut si viitorul poate fi schimbat in totalitate. Si chiar daca prin absurd apare calatoria in timp, nu cred ca va fi ceva public ... sa fim serioshi, nu prea imi imaginez reclame de gen "Masina Timpului, calatoreshte unde vrei, numai 100.000$"

ar fi misto sa fie asa... m-as teleporta intr-un an cu mult inainte de a aparea banca la care fac creditu... sa ma astepte sa vin sa rambursez... :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×