Sari la conținut
Forum Roportal
L.M.

Cum ar fi daca am da timpul inapoi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

daca as putea da timpul inapoi..acum as avea multe persoane langa mine..si nu as aprecia ce stiu sa apreciez acum..dar nu se poate..:'(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ar fi sa pot da timpul inapoi as ajunge undeva in clasa a X si l'as opri inainte de a termina clasa a XII...

 

mda.. pentru multi acestia sunt unii dintre cei mai frumosi ani din viata :ill: . si pentru mine. speram insa sa urmeze multi SI MAI FRUMOSI :santa:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as da timpul inapoi as vrea sa imi vad parintii unul langa altul inapoi dar asta nu cred ca se poate si mi-as repara greselile!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca as da timpul inapoi as vrea sa imi vad parintii unul langa altul inapoi dar asta nu cred ca se poate si mi-as repara greselile!!

Salutare Crysty! Nu ai tu vreo vina pentru greselile lor, pe care firesc, nu le mai mai pot indrepta ei cu atat mai putin tu, dar ceva poti sa faci.... poti sa ai grija sa nu le repeti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salutare Crysty! Nu ai tu vreo vina pentru greselile lor, pe care firesc, nu le mai mai pot indrepta ei cu atat mai putin tu, dar ceva poti sa faci.... poti sa ai grija sa nu le repeti.

Sunt multi care pica din lac in put. Dar nu e cazul lui cristi. :stars:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred din toata inima ca toate lucrurile se intimpla ptr. un motiv.... in viata mea am realizat exact de ce unele lucruri care le'am dorit din toata inima nu mi s'au indeplinit..... asa ca nu as da timpul inapoi deloc.... am acceptat situatia asa cum este si cred ca asa sint mai fericita..... mai implinita....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
"da-mi Doamne,anii mei de-atunci si mintea mea din urma"...eh..eu am multe regrete..as vrea sa pot schimba comportamentul meu copliaresc din trecut..dar realizez ca e prea tarziu pentru regrete desarte..show must go on..

...Asa cum zici ca bine zici...si eu as sti sa fac citeva schimbari pe ici pe colo in locurile esentiale, vorba lui Caragiale. Oricum, cu mintea de acuma, sa ma intorc in timp multe lucruri s-ar intimpla altfel in viata mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

daca as putea poate ca as reactiona altfel la anumite evenimente...sa vad cum ar decurge lucrurile daca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×