Sari la conținut
Forum Roportal
L.M.

Cum ar fi daca am da timpul inapoi?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

"da-mi Doamne,anii mei de-atunci si mintea mea din urma"...eh..eu am multe regrete..as vrea sa pot schimba comportamentul meu copliaresc din trecut..dar realizez ca e prea tarziu pentru regrete desarte..show must go on..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ce as schimba? poate ca trecutul unor persoane apropiate..dar oare as mai avea aceasi relatie cu ei acum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu as schimba nimik :P nu regret nimik din ce am facut si cum am facut in viatza mea ... :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

As schimba ura cu dragoste, nefericirea cu bucurie,

tristetea cu un zambet, lumea cu un cuvant, secunda cu o vesnicie .....

 

 

 

 

:P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca as vrea si as putea sa dau timpul napoi..hmmm greu de spus..sigur ca repede imi fuge minte ca DA,ca as vrea sa repar ce am gresit ca as mai vrea sa fiu din nou cu EA...as fi vrut sa merg la alta facultate..etc...

Dar NU VREAU!..pt ca indiferent ce sa intamplat...s-a intampalt cu un rost! si acel rost...m-a CREAT pe mine....,pe cel care va scrie acuma!Daca nu se intampalu toate fie ele bune,fie rele..eu numai eram EU :P..si sunt multumit de mine :P,ar trebui si voi sa fiti la fel!sa nu mai regretati ce ati facut si ce nu!acu a trecut incercati sa faceti bine de aici inainte

TAKE CARE ALL

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

io dak ar fi sa dau timpul inapoi ... as face exact acelasi lucru .... am mai zis o data park asta :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
daca ar fi sa ma intorc in timp,i-as face o sora sau un frate fiului meu,regret ca il voi lasa singur pe lumea asta rea si plina de shacali....
Si acum e tarziu k sa mai poti face ceva pentru el?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte putine lucruri din cate am facut pana acum regret. Daca as putea da timpul inapoi.. primul lucru pe care l-as face ar fi sa-i iau cheile de la masina prietenului meu, si poate asa.. nu o sa imi reprosez niciodata ca am putut sa impiedic nenorocirea si nu am facut-o.. :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×