Sari la conținut
Forum Roportal
MissHyde

Asa de nasol e sa ai pielea alba?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mai ales canibalii.

Daca stii tu atat de bine e ok....respect opinia fiecarei fiinte

 

Da, asta e un real motiv de fericire. :focus:

 

Xylo, nu conteaza ce culoare are pielea, conteaza sa te simti bine-n pielea ta. :)

Cine a suferit din cauza complexelor poate fi ajutat de gandul ca Michael Jackson a facut nenumarate operatii estetice pentru a avea pielea ei.Daca ai ca ocupatie de baza sa ironizezi nu insemna ca si ajuti doar spunand simplu:sa te simti bine in pielea ta.Eu ma simt oricum bine si fara ajutorul nimanui dar nu oricine se poate aprecia cat timp se gasesc multi ca tine care isi dau de lucru nestiind ce sa faca cu viata lor...

 

@Monica80ani:

 

Ai o poza si pt. experti? Spunem noi cata dreptate aveai.smile.gif (picioare strambe zici...???Hmmm...astea m-au atras.Sus sa nu se uneasca...da' nu-i musai.)

 

Io-s trecut bine de treizeci, deci ma orientez catre ma-sa. Numa' ca fotografia asta de la banchet o sa-i dea de lucru ...si-o s-o distraga de la dragostea mea.

 

Draga...sa stii ca io-i invidiez p'astia, da' nu pt. piele.no.gif

Si cine ar fi expertii astia ma rog,cumva tu?Nu ma intereseaza opinia ta fiindca daca tu te simti perfect te las in"perfectiunea"ta,eu ma bucur ca nu am probleme in a-mi recunoaste defectele.Nu stiu cat isi au locul orientarile tale sexuale aici,mai bine analizaza-ti viata si lasa pe cei simpli in pace daca te dai atat de inteligent.Cei cu adevarat deosebiti nu au nevoie sa faca ce faci tu aici

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Una din prietene a stat toata vara la soare la prajit si este mandra de pielea ei colorata care n-a fost alba nici inainte. Cineva i-a spus ca soarele omoara celulele cancerose si de atunci e inseparabila de langa piscina ca a fost diagnozata de o vreme.

Pistruii ies de la soare ... n-am stiut asta cand am fost mica si vara mereu aveam pe fata in jurul osul obrajilor ca ne jucam afara!!! abia asteptam sa fie un pic cald si placut.

Acum imi aduc aminte ca lumea, adultii radeau de noi copile pistruiate ca asa eram toti pe strada, sora mea avea si parul mai inchis la culoare si tenul cu o nuanta invizibila mai spre crem si ea nu avea pistrui. Cat e de complicata viata uneori!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In curand va fi din nou la moda pielea alba.

De ce?

Au inceput sa se cam inmulteasca coloratii si pe la noi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×