Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

amu vrei sa apar si la tv ?....ceva va fi in datele astea dar nu stiu gravitatea undelor propagate.

 

 

Tot ce-i posibil,dar ma intreb:undele or s-o ia la dreapta sau la stanga?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda..cica-i citesc intregul blog si el zice ca a prezis si inundatiile...uf ! :crazy: trebuie sa fac ceva s-o impiedic pe maica-mea sa se mai uite la otv ! :think:

nu cumva e cel care a zis ca si sfarsitul lumii va fi in 2000? :cry:

Editat de Lachesis.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Este un proverb care spune : "daca s-a intamplat o data, este probabil sa nu se mai intample niciodata; daca s-a intamplat de 2 ori, atunci sigur se va intampla si a treia oara!". :think:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da dar ati vazut ce a zis: " Zonele afectate in mod deosebilt se afla pe directia Vrancioaia-Bucuresti, Vrancioaia-Chisinau si toate localitatile pe aceste directi. Bucurestiul va fi afecatat cel mai mult. L-am vazut "infasurat in negru (doliu)"

panicheaza intreaga lume,sincer! sa fii tampit sa aduci asa afirmatii aiurea...mai ales, in televiziune

 

de parcă ar fi singurul care debitează inepţii catastrofice!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tot ce-i posibil,dar ma intreb:undele or s-o ia la dreapta sau la stanga?

 

 

vor fi circulare cred ca va avea magnitudinea de 5,7 grade pe scara Richter.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aseara am ajuns acasa, din Bucuresti si mama imi era panicata ca vazuse nu stiu ce emisiune cu Ioan Istrate...Am intrat sa aflu mai multe despre el si am dat de blogul lui : http://ioanistrate.ro/ Aici el prezinta orasele care vor fi afectate de cutremurul care (cica) va avea loc acum,recent..intre doua sarbatori crestine de primavara sau toamna-iarna.

Am inteles ca omul acesta a mai prezis cutremure in intreaga lume...am cautat pe forum sa vad daca mai sunt topice dar am observat ca este unul dar inchis. As vrea parerea voastra, poate sunteti mai documentati :cry:

 

Din intamplare am vazut toata emisunea cu Ioan Istrate, de ieri seara.Am mai avut ocazia sa-l mai vad la otv de 2 ori cu astfel de mesaje,dar nu parea ca e autentic.Insa ieri mi-am schimbat parerea.Ce e ceea ce mi-a schimbata parerea.........?!!!!!Diaconescu a zis ca oamenii de stiinta prevad oricum in urmatorii 4-5 ani un cutremur de proportii mari la noi in romania.Iar daca te uiti in cartea lui Istrate si vezi ca la asemenea evenimente nu a dat gres la ziua cand ele s-au intamplat.... :think: hmmm ......o inteleg pe mama ta.

Asa cum a prezis si cutremurul care a fost filmat in direct la" Dan Diaconescu in direct" asa il prezice si pe asta.Simplu.Dar cea mai tare dezvaluire e ca si Arsenie Boca a zis ca Bucurestiul va fi devastat de un cutremur de proportii.

 

Un lucru de retinut e ca samanta karmei infloreste atunci cand gaseste "pamant" prielnic.Toate catastrofele abatute asupra unei tari se datoreaza karmei colectivei a poporului respectiv.

Eu ma ingrozesc cand stiu ca si orasul in care locuiesc e pe langa una din axele mentionate.Daca ieri m-as fi rugat doar pt mine ,azi ma rog .pt toata Romania.Nu ne ramane decat sa ne schimbam constiinta ,sa nu ne mai gandim doar pt binele nostru.

 

Fie ca sufletele romanilor sa nu guste din aceasta incercare!

Editat de mysticsoul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×