Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

suntem destul de "cutremurati" de tot ce se intampla, un cutremur de 7 grade ne-ar lasa la pamant pentru mult timp

 

Asa e,... un cutremur de 7 grade ne-ar lasa la pamant.Dar Istrate spune ca va fi de 7,4 grade.Si acel 0,4 in plus e imens.Mai grav e durata lui..90 secunde.Cel din '77 a fost de 40 secunde.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat ca Arsenie Boca a prezis asa ceva, in care carte sincer nu stiu. Cert e ca a mai prezis si multe altele care s-au adeverit.

Oricum...traim si vedem. Se va intampla ceea ce meritam si ceea ce trebuie sa se intample, parerea mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eram curioasa in care carte a prezis asta. Am cateva carti ale lui si in ele nu am citit asa ceva.

Dar nu le am pe toate.

 

Acum sunt si eu curios ca stiu sigur ca am citit chestia asta undeva, sau cel putin daca nu am citit-o eu a citit-o vreun amic de-al meu care mi-a spus. In orice caz nu aud pentru prima data lucrul asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Foarte simplu de aflat prognoza seismica : http://www.fotonsas.ro/

Dai click pe semafor si afli despre ce e vorba. Nu e nici o escrocherie. Am avertizor seismic conectat pe semnal din Vrancea. Nu a dat niciodata chix. Momentan avertizarea e orange (obisnuita pt zona Vrancea)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nici in '77?

 

In '77 ? :spiteful: Atunci nu exista ! (metoda de predictie si foton.sas)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Care e timpul de avertizare?

 

Dai click pe cele 3 semafoare din dreapta si intri pe semnificatia codului de culoare si estimarile in timp.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×