Sari la conținut
Forum Roportal
ironic

Ganduri fugare...

Postări Recomandate

Eu stiu ca viata este un dar. Nu regret gestul facut in 2018, care mi-a "atras" glaucomul-acela de a apara o fata ce era sa fie violata, incasand loviturile repetate in ochi. Nu voi regreta niciodata. Am facut un gest frumos, sotul meu iubit ma apreciaza mult ptr asta, fiind de parere ca am "caracter nobil"-nu cred asta. Sunt doar de parere ca ..apar oamenii de lucruri pe care ei nu le-ar putea "duce", dar eu DA. Nu este singurul meu gest de tipul acesta. In fine. Domnul Dumnezeu a dat. Domnul a luat. Fie numele Domnului binecuvantat!

Editat de Melania
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 05.01.2023 la 16:35, Rodica` a spus:

Ala e fain. Numai un bărbat cu o buna condiție fizica face asa ceva. Și ala nu se risca. Nu ai frica, burtoșii stau la privit cu fomeile. 

Nu am burtă și o condiție fizică destul de bună, chiar dacă am avut un accident din care m-am recuperat total.

Ideea e că nu m-aș arunca nici pentru două salarii medii brute pe economie.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 6 ore, Rodica` a spus:

Bine, mai trebuie si alte calitati. :p:

Și tu trebuie să zici ceva, că dacă voi spune eu după acest ceva, tu vei găsi altceva. 

Dați-mi și mie niște emoticoane funcționale, să înțeleagă lumea pe ce ton mă exprim.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mno, se poate sa nu fi înțeles ce ai vrut sa zici. Ma duc sa mai citesc o data. 

Graurii au trei cicluri de reproducere pe aaaannnnn..... Mi rău. :sad:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×