Sari la conținut
Forum Roportal
temporar

"Valorile familiei" si casatoriei

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

simplu, sa aiba tata la copii - motivatie constienta :P (adica ele scula, din cand in cand - motivatie inconstienta)

 

altele, se "prostitueaza" pe langa un barbat pentru a-si creste copilul, nefiind constiente ca pe langa contributia baneasca, sotul poate avea o influenta dezastruoasa asupra psihicului copilului

 

cand relatia e satisfacatoare, totul merge aţă desigur

4 ani...atat..dupa acest timp scade drastic secretia de serotonina... 8) apropo...barbatii se prostitueaza pt o ciorba...motiv mai putin nobil...

 

tu esti casatorita cu un troglodit din asta?

toamne fereste!!!!nimic personal!!!..ti se pare ca asi accepta asa ceva?!?!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
4 ani...atat..dupa acest timp scade drastic secretia de serotonina... :beee: apropo...barbatii se prostitueaza pt o ciorba...motiv mai putin nobil...

 

nu, barbatii muncesc din greu pentru pizza, da nus daca am scris corect cuvantul pizza

 

toamne fereste!!!!nimic personal!!!..ti se pare ca asi accepta asa ceva?!?!!

 

scuze, am uitat, tu esti maritata cu dom doctor muhamad din gaza

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu, barbatii muncesc din greu pentru pizza, da nus daca am scris corect cuvantul pizza

 

 

 

scuze, am uitat, tu esti maritata cu dom doctor muhamad din gaza

sper ca tot ce scrii e doar pt a provoca...pt ca...daca acestea iti sunt ideile si trairile ..mie mila de tine...cred ca forumul ati satisface nevoi pe care in mod obisnuit si normal un om asi satisface in companie apropiata si nu virtuala...neplacut si tulburator e faptul ca ataci la modul personal forumistii de care nu sti absolut nimic si ca pierzi contactul cu realitatea piezandu-te in virtual...daca vrei sa conversezi cu mine va trebui sa-ti controlezi comportamentul si limbajul..altfel te voi ignora...e alegerea ta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sper ca tot ce scrii e doar pt a provoca...pt ca...daca acestea iti sunt ideile si trairile ..mie mila de tine...cred ca forumul ati satisface nevoi pe care in mod obisnuit si normal un om asi satisface in companie apropiata si nu virtuala...neplacut si tulburator e faptul ca ataci la modul personal forumistii de care nu sti absolut nimic si ca pierzi contactul cu realitatea piezandu-te in virtual...daca vrei sa conversezi cu mine va trebui sa-ti controlezi comportamentul si limbajul..altfel te voi ignora...e alegerea ta

 

te-am intrebat ceva, esti maritata cu dom muhamad din gaza au ba? si daca da, te simti complexata din cauza asta?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
te-am intrebat ceva, esti maritata cu dom muhamad din gaza au ba? si daca da, te simti complexata din cauza asta?

viata mea privata sau a ta nu sunt de interes pe forum...repet...daca vrei sa discuti cu mine comportate civilizat...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
viata mea privata sau a ta nu sunt de interes pe forum...repet...daca vrei sa discuti cu mine comportate civilizat...

 

te-am intrebat daca esti maritata cu muhamad din gaza pentru ca ai spus ca toti barbatii rom

Editat de Cleric Preston

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
asa e...degetoaico

 

Ciudosule!

 

nu, barbatii muncesc din greu pentru pizza, da nus daca am scris corect cuvantul pizza

 

Ai picat la spelling! :beee: :think: :nea:

 

ma refeream la barbati in general si in special la romani..si nu la faptul ca-s prostanaci ci trogloditi...

 

Nu e asa.

 

ai auzit de sotia pacientului doctorului Ciomu? da, a rezistat mult, 4 ani, apoi a divortat

 

S-a terminat. Serotonina, chestii.

 

"Femeia" se pare ca-ti atinge unul din ele :haha:

 

Toti barbatii sunt sensibili la frumos. Ca doar sunt barbati.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Preston dear, acu IO admit cu nerusinare ca sper ca orice barbat sa fie influentat de frumos si sa se gandeasca la piz.a.Si la alte feluri de mancare.

Adicatelea cea a sotiei, prietenei , amantei.....se stie ca barbatul e fericit atunci cand poate ferici fetili.

Face parte din "valorile familiei". Ne casatorim si pentru asta.

 

Preston dear, acu tu ce ai vrea? Daca majoritatea romanilor isi au obarsiile la tara, inseamna ca sunt tarani. Romanul se mai spune ca e nascut poet. Deci pot afirma ca ai o gena de poet si te gandeai la ce ma gandeam si IO.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×