Sari la conținut
Forum Roportal
ioanadumitrachescu

Vrajita de mama iubitului

Postări Recomandate

Buna...eu sunt Ioana,din Oradea,am 21 de ani.Ma tot gandeam daca sa scriu sau nu,dar iata ca m-am decis sa scriu.Am o problema foarte mare,de un an de zile,am un iubit din Constanta,dragostea noastra a fost foarte mare,pana nu s-a bagat mama lui.A fost el la mine,am fost eu la el,iar acum ultima oara cand am fost,maica sa mi-a facut o vraja foarte puternica,si de pe 23 decembrie nu ma simt bine deloc.Ma doare capu ingrozitor,spatele,simt ca ma strange cineva de gat,noaptea se aud zgomote in camera,sunt disperata.Nu stiu ce sa fac.Eu il iubesc pe prietenul meu foarte mult,si ma inteleg foarte bine cu fratii lui,doar cu parintii lui nu.El e manipulat de maica sa,adica tot vrajit....si din decembrie s-a racit si el fatza de mine...nu stiu ce sa fac,eu vreau sa il aduc aici in Oradea,sa se mute de tot! Nu as vrea prin vraji pentru ca stiu ca ele se intorc impotriva mea apoi.As vrea sa gasesc ceva solutii pentru a fi totul bine,adica sa se schimbe maica sa si sa ma accepte si sa vina el aici.Ajutati-ma,va rog din suflet:((

da' de unde stii tu ca te-a varjit ? poate esti bolnava , du-te la medic..

cat despre el, majoritatea babbatilor sunt apropiati de mamele lor ,iar acestea au o anumita influenta asupra lor fara sa faca vraji

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma intrebati de unde stiu? Pai din moment ce ma simt rau

si doctorul de familie ce ti'a spus vis a vis de starea aia de rau ? :(

si din moment ce in casa la mine se petrec lucruri ciudate,gen se sparge ceva din senin

ce anume se sparge din senin ?

se aud batai in geamu din camera care da spre balcon,

poate stai la parter si te place vreun vecin ? :cry:

sau primaria n'a taiat crengile de la copacul din spate ?

Daca vedeti poza cu ea,va speriati,chiar are fatza de vrajitoare.

 

yesss ! asta da argument ! :lol2:

 

 

 

 

Stii care e partea trista a povestii tale ?

 

Daca nu ti'a facut baba farmece, tu singura ti'ai facut . :doh:

Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Poate ar trebui sa iti verifici hainele cu care ai fost la Constanta, pe fiecare in parte si bagajul, poate ai vreo ceva ce nu ar trebui sa ai, o frunza, un ac, un fir de ata cusut si apoi daca ai gasit ceva suspect sa nu il atingi cu mana, sa porti manusi de ex. sa-l indepartezi, sa il arzi si cu ajutor de la Biserica si rugaciuni poate scapi si nu o sa te mai simti rau. Tind sa cred ca ceea ce iti face rau e deja in casa si ca l-ai adus de la Constanta. Iar in privinta prietenului tau, pentru el ar trebui de facut aprox acelasi lucru, dar avand ca e departe de tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna...eu sunt Ioana,din Oradea,am 21 de ani.Ma tot gandeam daca sa scriu sau nu,dar iata ca m-am decis sa scriu.Am o problema foarte mare,de un an de zile,am un iubit din Constanta,dragostea noastra a fost foarte mare,pana nu s-a bagat mama lui.A fost el la mine,am fost eu la el,iar acum ultima oara cand am fost,maica sa mi-a facut o vraja foarte puternica,si de pe 23 decembrie nu ma simt bine deloc.Ma doare capu ingrozitor,spatele,simt ca ma strange cineva de gat,noaptea se aud zgomote in camera,sunt disperata.Nu stiu ce sa fac.Eu il iubesc pe prietenul meu foarte mult,si ma inteleg foarte bine cu fratii lui,doar cu parintii lui nu.El e manipulat de maica sa,adica tot vrajit....si din decembrie s-a racit si el fatza de mine...nu stiu ce sa fac,eu vreau sa il aduc aici in Oradea,sa se mute de tot! Nu as vrea prin vraji pentru ca stiu ca ele se intorc impotriva mea apoi.As vrea sa gasesc ceva solutii pentru a fi totul bine,adica sa se schimbe maica sa si sa ma accepte si sa vina el aici.Ajutati-ma,va rog din suflet:((
wow nasol as vrea sati fac o dezlegare dar nu prea cred ca o sa mearga daca vraja e puternica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De ce nu?

Io nu cred ca un individ poate avea asemenea drepturi.

 

Daca crede ca e vrajita ...va ramane vrajita, daca nu crede ATUNCI NU.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×