Sari la conținut
Forum Roportal
ioanadumitrachescu

Vrajita de mama iubitului

Postări Recomandate

Poate ar trebui sa iti verifici hainele cu care ai fost la Constanta, pe fiecare in parte si bagajul, poate ai vreo ceva ce nu ar trebui sa ai, o frunza, un ac, un fir de ata cusut si apoi daca ai gasit ceva suspect sa nu il atingi cu mana, sa porti manusi de ex. sa-l indepartezi, sa il arzi si cu ajutor de la Biserica si rugaciuni poate scapi si nu o sa te mai simti rau. Tind sa cred ca ceea ce iti face rau e deja in casa si ca l-ai adus de la Constanta. Iar in privinta prietenului tau, pentru el ar trebui de facut aprox acelasi lucru, dar avand ca e departe de tine...

 

am avut pe cineva care a patit asa, avea cusuta ata neagra in interiorul buzunarului de la un hanorac :roll:

si eu am o vecina care ne-a facut (mie si familiei) "farmece" de fiecare data cand ne intalneam cu ea ne certam ca turbatii, mama a rupt orice relatie cu ea, a chemat un preot si de atunci s-a mai schimbat situatia. mai exista zile in care gasim cate ceva prin florile de la usa :o:

dar na, mai devreme sau mai tarziu se-ntoarce impotriva ei :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ce intelegi prin "vrajit"?
El e manipulat de maica sa,adica tot vrajit....

 

Tu ce intelegi ? :roll: Tu vorbesti cu Dumnezeu ? => Trimis la data de: Jul 21 2009, 11:48 PM =>Dar pe tine ce te face sa crezi ca Dumnezeu iti vorbeste asa cum o fac eu?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tu ce intelegi ? :roll: Tu vorbesti cu Dumnezeu ? => Trimis la data de: Jul 21 2009, 11:48 PM =>Dar pe tine ce te face sa crezi ca Dumnezeu iti vorbeste asa cum o fac eu?

Pentru mine, manipularea nu este egala cu vraja. Nu ai raspuns la intrebare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×