Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Cum o consideri pe Lady Gaga?  

80 membri au votat

  1. 1. Cum o consideri pe Lady Gaga?

    • O ador
      12
    • Suuuuuuuuuuper
      10
    • Hmmm nu prea
      14
    • Hmmm draguta ea in felul ei
      19
    • O urasc
      4
    • Yackh
      21


Postări Recomandate

Hmm,nu prea ! Varianta asta era buna si ca parere a mea.Nu este pe stilul meu.Prea comerciala,prea bizara ,posibil sa nu imi displaca cateva piese, dar nu ar fi alegerea mea pentru masina,pentru petrecere,pentru concert ,pentru nimic de fapt.Deci,nu prea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Hmm...ia sa vedem... :)

Pai...o frumusete nu-i, vocea lasa de dorit, muzica pe care o produce e la fel ca majoritatea bullshit-urilor din ziua azi, de prost-gust si vulgaritate nu duce lipsa, insa, trebuie sa recunosc, exista o anume tenta de originalitate in ceea ce priveste prost-gustul si vulgaritatea ei, ce o scot foarte clar in evidenta :doh: De aici succesul ei, ma gandesc...

In concluzie, nu-mi place nici ce canta, nici de ea.

 

Fetita mea de un an jumate danseaza pe Bad Romance, dar cel mai haios e ca mereu cand o vede pe Lady Gaga la televizor spune "ca-ca!" :think:

 

Haha :P

A cam nimerit-o! 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Personal , nu mi place absolut deloc , dar unele piese , ca Just dance merg ,in schimb arata mai execrabil (la fata ) decat un chou-chou .

Editat de Martom

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai e exemplul perfect cum ca daca iti pui o soba de teracota pe tine ai succes... chiar daca nu-mi place am o ocazia sa o ascult de nenumarate ori si intr-un fel am devenit imun persoana ei :D anyway thumb down for her

Editat de dariusul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×