Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Cum o consideri pe Lady Gaga?  

80 membri au votat

  1. 1. Cum o consideri pe Lady Gaga?

    • O ador
      12
    • Suuuuuuuuuuper
      10
    • Hmmm nu prea
      14
    • Hmmm draguta ea in felul ei
      19
    • O urasc
      4
    • Yackh
      21


Postări Recomandate

Mie mi se pare efectiv caraghioasa, si din pounct de vedere muzical nu este decat una cu otara de voce si cu un computer bun, o echipa si un sintetizator buni. ;) Numai o singura melodie mi s-a parut mai cu cap si coada, si anume Just Dance. In rest e cam jalnica dupa parerea mea. :rot:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mie mi se pare efectiv caraghioasa, si din pounct de vedere muzical nu este decat una cu otara de voce si cu un computer bun, o echipa si un sintetizator buni. :lol2: Numai o singura melodie mi s-a parut mai cu cap si coada, si anume Just Dance. In rest e cam jalnica dupa parerea mea. :rot:

 

 

Fiecare cu parerea lui.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lady Gaga sincer mi se pare o vedeta ok.Are melodii dragute,adica mie imi plac majoritatea :D ,ce ma deranjeaza la ea este aspectul adica arata dragut dar ar putea lucra un pic mai mult.Si unii spun despre ea ca e ciudata si numai stiu ce dar mie imi place de ea asa cum e :tease: .Acuma fiecare cu gusturile lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mda...............are voce chiar foarte buna....................................dar in ce priveste fashionul este moollt prea excentrica :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetita mea de un an jumate danseaza pe Bad Romance, dar cel mai haios e ca mereu cand o vede pe Lady Gaga la televizor spune "ca-ca!" :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare cu parerea lui.. :spiteful:

 

 

Sigur, nici nu am pretins ca restul sa fie de aceiasi parere cu mine, ce am scris mai sus este parerea pur subiectiva a mea. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pot spune ca este o persoana vulgara.

Clipurile sale au ajuns de prost-gust. De exemplu, Bad Romance. Pur si simplu nu mi-a fost cu putinta sa ii inteleg acele gesturi bizare. A fost chiar vulgar momentul in care s-a urcat pe acel barbat. Ceva voce are, dar nu este extraordinara. Exista si posibilitatea ca vocea sa ii fie modificata pe calculator, cum se intampla adesea la vedetele comerciale. Personal, ma dezgusta, dar fiecare are dreptul de a-si exprima parerea liber.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×