Sari la conținut
Forum Roportal
NoStres

O iubesc dar am dezamagit-o prea mult ...

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

dupa ce ti-ai dat seama ca pare fata cu toane ? ca ii e frica ca tipul la prima fusta scurta ce o sa-i apara ..o va lasa balta ? nu e normal sa aibe indoieli in privinta lui ?

 

 

pai uite hai sa iti spun eu de ce ...

 

datorita faptului ca a dat telefonul ala si a zis ca vrea pauza 2 saptamani... mi se pare putin exagerat...

 

in al doilea rand cred ca este putin paranoia ... ( acu binenteles nu stiu toata povestea dar din ce am citit ) ... prin fza cu prietena ei din bar.

 

PAi ce se intampla daca aveau relatie de 2 ani ... ea se supara daca el intorcea vreodata capul dupa cineva pe drum .. sau saluta o colega?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce sunteti rai?

nu tine de rautate, doar ca povestea e dezlanata , greoaie , nu stii cine pe cine a inselat si cand ... n'are sare si nici piper .

Si oricum, probabil e tanar si va mai avea vreo 30-40 de aventuri pana'si va pune pirostriile . :doh:

 

 

 

O ton
Editat de Ravl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multa lumea vrea ca la telenovele ...sa traisca o tragedie antica ...el in genunchi ...te iubesc ...ma omor daca nu ma vrei ...ea lacrimand in batista ...omoara-te ca ma omor si eu ...dupa ...dupa ce traiesc bine :doh:

 

ce sa zic ...pare o iubire adolescentina...ea prea mica sa stie ce vrea ....el ...incercand sa vrea ceva ...viata frate

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si cum e iubirea matura red?

 

incredere ....multa incredere si linistea ce o capeti simtind iubirea celuilalt

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
multa lumea vrea ca la telenovele ...sa traisca o tragedie antica ...el in genunchi ...te iubesc ...ma omor daca nu ma vrei ...ea lacrimand in batista ...omoara-te ca ma omor si eu ...dupa ...dupa ce traiesc bine :doh:

 

ce sa zic ...pare o iubire adolescentina...ea prea mica sa stie ce vrea ....el ...incercand sa vrea ceva ...viata frate

 

 

si cum e iubirea matura red?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
fara jocuri fara adrenalina? fara nimic?

 

am scris in alt post despre asta

 

:doh: iubirea nu inseamna numai sex ...jocurile din dormitor sunt intime si personale ....iubirea implica mult mai mult ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
incredere ....multa incredere si linistea ce o capeti simtind iubirea celuilalt

 

 

fara jocuri fara adrenalina? fara nimic?

 

am scris in alt post despre asta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:doh: iubirea nu inseamna numai sex ...jocurile din dormitor sunt intime si personale ....iubirea implica mult mai mult ...

 

 

dar nu ma refeream deloc la sex aici :)

 

ma refeream la jocurile intre cei doi .... ex ; mergi pe strada o hiontesti , o pisti , etc

 

urci pe munte , excursii ,nebunii :lol2:

 

sau cum astea de la o varsta nu se mai fac?

 

 

apropo red ai vazut filmul jeux d'enfants sau cu titlul in engleza Love Me if you dare ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×