Sari la conținut
Forum Roportal
Demimurgul

Recomandati-mi seriale

Postări Recomandate

Acum 17 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

E pe Netflix? 

Hbo go. Poate si pe hbo normal,  nu stiu...

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am nici go si nici normal. O sa caut pe Neflix, tinand cont ca cele doua seriale sunt acolo, poate e si asta. Sunt curioasa, mai ales ca Originals mi-a placut mult. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum 52 minute, ♫ Blues ♬ a spus:

Nu e pe Netflix. :angry:

La noi nu e scump hbo go, e chiar de 3 ori mai ieftin decat abonamentul mediu netflix. Daca nu mai ai rabdare, presupun ca il poti viziona online. Pe mine ma enerveaza Netflix pentru ca nu are serialele intregi. Nu stiu cum e la tine, dar Netflix Romania nu are ultimile sezoane de la cele mai cool seriale. Ca sa nu mai spun ca nu are Supernatural si Doctor Who, serialele mele preferate, care am inteles ca sunt pe Netflix in alte tari vestice. Plus ca incepand cu 2019, treptat, toate filmele si serialele DC vor fi preluate de o noua platforma de filme, detinuta exclusiv de Disney.

Daca ai rabdare poti astepta sa se termine macar sezonul 1 si sa incerci luna gratuita HBO GO, ai 4 weekenduri in care sa faci binge.

 

Editat de Sherlock
  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mdea, m-am interesat de Hbo go si se pare ca la noi nu mai poti face abonament doar pentru asta, direct de la ei. Il poti face numai daca ai abonament tv si internet de la o anumita firma (Ziggo), iar eu am KPN. Pentru ca Ziggo este cea mai retarda firma din tara, cu cele mai multe plangeri, ma las pagubasa. :resent:

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E aiurea sa se poată în România și sa nu se poată în vest....

 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

De cateva zile am inceput sa revad Friends. Initial ma uitam sporadic, acum am ajuns la sezonul 4. Ma doare burta de ras, rar un serial sa ma binedispuna 'in halul asta'. Are de toate: prietenie, drama, comedie, caractere diferite... in ceea ce ma priveste, ar trebui numit serialul secolului. 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am apucat de Homeland.  E pe Netflix. M-a prins bine. Îl recomand, cu un mic avertisment. E presărat de ideologie și propaganda americana dar se vede ca realizatorii au făcut eforturi sa para echilibrați.  Dar e destul de bun și merita vazut. 

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu l-am vazut inca de cand a inceput, mi-a placut. Daca nu ma insel, pe Netflix e cu cateva sezoane in urma? 

  • Like 3

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu, sunt 6 sezoane, cand le termin ma interesez daca mai e sau nu in alta parte.

Daca te uiti la Friends, vezi ca au bagat si How i met your mother,

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×