Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

RUSINE ...

Postări Recomandate

M-da... foarte plauzibil!

Pe asta nu mai aveam de unde sa o stiu. :socca:

 

Atunci nu e valabil ce-am spus eu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

CITAT DIN UNUL DIN MESAJELE POSTATE DE SPIDER:

"Insa mai e ceva. Acest forum e intr-un fel deosebit. E primul forum pe care vin si nu dau peste conflicte, cearta, etc. Nu sunt deloc certareata, insa daca sunt calcata pe coada nu ma pot abtine sa nu fiu rautacioasa. Cel mai mult ma enerveaza cei care sparg parolele, fura identitatea altora si isi fac de cap scriind ineptii pe forum in numele altora. :twisted:"

 

VEZI MAI SPIDER CA RECUNOSTI SINGURA CA ATUNCI CIND NU-TI CONVINE, DEVII RAUTACIOASA?

Edit: Spider: Restul mesajului ti la-am sters pentru a nu te face singur de rusine in fata utilizatorilor acestui forum pentru ineptiile pe care le debitezi si le numesti cu mandrie si infatuare "PAMFLETE" Haida deh....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trebuie sa intervin.

Moderatorii au dreptul sa stearga orice mesaj.

Si comportamentul tau nu da dovada decat de IQ scazut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
CITAT DIN UNUL DIN MESAJELE POSTATE DE SPIDER: 

"Insa mai e ceva. Acest forum e intr-un fel deosebit. E primul forum pe care vin si nu dau peste conflicte, cearta, etc. Nu sunt deloc certareata, insa daca sunt calcata pe coada nu ma pot abtine sa nu fiu rautacioasa. Cel mai mult ma enerveaza cei care sparg parolele, fura identitatea altora si isi fac de cap scriind ineptii pe forum in numele altora. :twisted:"

 

VEZI MAI SPIDER CA RECUNOSTI SINGURA CA ATUNCI CIND NU-TI CONVINE, DEVII RAUTACIOASA?

Nu sunt deloc certareata, insa daca sunt calcata pe coadanu ma pot abtine sa nu fiu rautacioasa.
asta este ceea ce am scris eu si nu ceea ce insinuezi tu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut paragraful de la edit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×