Sari la conținut
Forum Roportal
dorinand

RUSINE ...

Postări Recomandate

eu una m-am inscris deoarece imi place sa cunosc si sa-mi fac cat mai multi prieteni!!!si-apoi fiecare persoana are parerea ei...de ce sa nu ascultam mai multe pareri pe diverse subiecte?in plus,pentru mine e o forma de a ma relaxa si cu toate ca abia ieri am descoperit acest forum tin sa va spun ca imi place la nebunie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :( :( :( :) :) :) :)

si inca ceva...am obiceiul sa stau noatea pe net...toata lumea doarme...numai eu stau treaza!!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si eu stau noaptea, ca si toate pisicile :(

 

Dar nu intotdeauna, asa ca poate mai vorbim!!! :(

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu am vazut unde anume la admin se pot seta chestiile astea, stiu doar ca se pot seta la fiecare user individual: profile:

 

Always notify me of replies:

Sends an e-mail when someone replies to a topic you have posted in. This can be changed whenever you post.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oca credem ca-sa singura!!!!!!!!!! :)  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:  :oops:
Sigur nu esti singura.

Sa te uiti la ora mesajelor scrise de Roportal. O sa fi surprinsa.

 

Atentie webmasteru. modifica la quicca reply, pune checcaed by default la "anunta-ma cand apare un raspuns" Altfel voi uita si eu rapid de acest forum. :dee

 

O sa incerca sa modific.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Propunerea mea:

 

Cei care au un cont deschis pe acest site dar nu au manifestat nici un interes pentru elsa treaca prin urmatorii 3 pasi:

1. - La o data de 30 zile de la inscriere dupa care figureaza fara un mesaj sa fie inscris intro lista anume (de care sa stie doar cei ce se ocupa cu administrarea acestui forum). Cred ca nu e greu sa primesti astfel de rapoarte.

 

2. - La 45 de zile sa primeasca o notificare sub forma de mesaj privat, a.i. daca au e-mail (si au optata ptr. asta) vor fi notificati cu faptul ca au intrat "in ultima 100 m" si daca in urmatoarele 15 zile nu se sinchisesc vor fi eliminati.

 

3. - La 60 de zile se trece la stergerea lor din baza de date.

 

Chiar daca intentia lui roportal este una umila, asta demonstreaza ca forumul este activ si interesat de cei cel viziteaza.

 

... Dar, binenteles, asta este doar propunerea mea!

 

Bafta... si "la mai multi"!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai ideea e ca userii de pe forum sunt si userii de pe site...asa ca nu are rost sa-i stearga daca ei poate fac comentarii la site-uri sau alte lucruri care n-au legatura cu forumul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×