Sari la conținut
Forum Roportal
joannahart

"Regionalii" din Cluj care ne enerveaza

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Patronul de la Napoca 15 si Diesel. Ca m-a luat de par si m-a dat afara din stabilimentul lui. Asta acu vreo 15 ani. Si de atunci ma enerveaza in permanenta. Acuma ma nerveaza ca nu stie sa circule cu decapotabila aia noua pe care o are. Ca e mic, slab si deosebit de urat. :cry:

Cum adica te-a luat de par? :huh: Ai facut scandal si i-ai batut bodyguarzii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cum adica te-a luat de par? :pardon: Ai facut scandal si i-ai batut bodyguarzii?

Pe vremea cand eram eu mai tanara (acu vreo 15 ani) in Diesel erau cele mai faine concerte de jazz din oras. Evident ca se platea intrarea dar unul din amicii mei rupea biletele si ma lasa sa intru fara sa platesc. No s-a prins...ca veneam o trupa de vreo cinci si stateam in acelasi loc....si nu prea ne incadram noi in peisaj (lumea din Diesel e aceeasi si acum...am fost de curand intamplator)...asa ca ne-a fortat sa iesim fain frumos afara cu suturi... :doh:

Ce m-a deranjat mereu e ca el n-a incercat sa inteleaga vreodata ca noi chiar veneam acolo pentru muzica aia .... :hi:

  • Downvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pe vremea cand eram eu mai tanara (acu vreo 15 ani) in Diesel erau cele mai faine concerte de jazz din oras. Evident ca se platea intrarea dar unul din amicii mei rupea biletele si ma lasa sa intru fara sa platesc. No s-a prins...ca veneam o trupa de vreo cinci si stateam in acelasi loc....si nu prea ne incadram noi in peisaj (lumea din Diesel e aceeasi si acum...am fost de curand intamplator)...asa ca ne-a fortat sa iesim fain frumos afara cu suturi... :pardon:

Ce m-a deranjat mereu e ca el n-a incercat sa inteleaga vreodata ca noi chiar veneam acolo pentru muzica aia .... :doh:

 

 

Urat, urat. Nu mi-as fi imaginat asa ceva.

Eu "l.am cunoscut" la o filmare pt un spot publicitar. Eram doar eu cu cameramanul, ne luam niste cadre. Si vine el si ne intreaba ce bem. Am luat cate o cafea, atat. Ce crezi? La final a venit o d soara cu nota :hi:) Adica eu, in timpul serviciului vin sa ii fac lui spot ( nu intra in atributiile mele) el ma intreaba ce beau si imi aduce nota? Am ras cu colegul si cand am terminat de luat cadre, i-am dat nota d-soarei si i-am spus : seful dvstra sa o trimita la noi la redactie.

Nu a zis nimic..............

Eu nu mai calc in Diesel de atunci

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×