Sari la conținut
Forum Roportal
mihai1982

Personalitatea si Destinul

Postări Recomandate

Bingooooooooo :roll: !

Pune-ti o dorinta in 5 secunde!

La finele vietii ti se va indeplini :P !

 

 

si daca nu se va implini, atunci ptr asta s-a inventat reincarnarea, nu? :)

 

 

 

 

Cum poate fi ECHILIBRAT cel ce-şi sechestrează fiica şi o violează? Ce e neclar??!?

 

Cum poate avea o fire BL

Editat de mihai1982

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hmmm, esti tare suparata

 

poate e totusi joseph...

(asta ar fi numele vechi austriac al lui josef; cauti google "+austria +joseph", obtii 11.800.000, cauti "+austria +josef", obtii 421.000)

 

ia partea buna a lucrurilor, nu te mai necaji, sunt multe lucruri pe care nu le intelegem

 

:)

 

Da, sunt a naibii de supărată că există nerozie-n lumea asta.

Frate, tu nu-nţelegi că nu-i relevant de-l cheamă josef, gigel sau varvara, ci FAPTUL CĂ TOATE CARACTERISTICILE ALEA DE PE SITE SUNT FALSE?

Cum poate un violator să fie bl

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m-ati zapacit, sau sarah, nicnic, diclona sunteti toate aceiasi sau nu stiu, o fi lumea plina de fermecatori si sentimentali

sarah Eşti o fire fermecătoare, sentimentală

nicnic3 Eşti o fire fermecătoare, sentimentală

diclona Eşti o fire fermecătoare, sentimentală

 

 

Am facut testul ptr Basescu : Nume:Basescu, Prenume:Traian, Data nasterii: 4.11.2008

http://www.calcule.ro/Views/Calculator.aspx?sid=28

 

Drumul de viaţă - 22

 

 

cum adica data nasterii... 2008? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trăsăturile pt austriac le-am luat după ce ai introdus TU datele cu prenumele fuckin' JOSEPH şi-i ieşea că-i bl

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Logica imi spune sa nu ma pun cu membrul silver cu numarul 55.079 care in numerologie este

 

5+5+0+7+9=26 care e dublul lui 13

 

ia uite si numele tau :)

diclona = 4+9+3+3+6+5+1 = 31

 

as fi curios sa vad ce ti-a iesit exact la test, nu ne dai si noua un copy/paste?

 

 

Buhuhuuuuu, tare asta cu 13. :crazy: Dacă n-ai vorbi serios şi n-ai crede ceea ce spui, ai fi chiar simpatic. :)

 

Bine, o să-mi fac testu' cu prenumele DICLONA, numele lu' tătuca ROPORTAL, data naşterii 21-septembrie-2006 şi-ţi dau copy/paste imediat. :crazy:

 

"Drumul de viaţă - 7

Viaţă interioară şi independentă. Este un drum de viaţă care favorizează activitatea intelectuală, viaţa interioară sau spirituală şi tot ceea ce are legatura cu analiza sau cu cercetarea. Simbolizează aspiraţia către independenţă şi uneori spre singurătate. Caracterizează adesea un destin original, o reuşită dezinteresată. Prieteniile sunt o sursă permanentă de satisfacţie, dar căsătoria nu e totdeauna uşor de realizat. Calităţile necesare pentru a accede

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buhuhuuuuu, tare asta cu 13. :> Dacă n-ai vorbi serios şi n-ai crede ceea ce spui, ai fi chiar simpatic. O:)

 

Bine, o să-mi fac testu' cu prenumele DICLONA, numele lu' tătuca ROPORTAL, data naşterii 21-septembrie-2006 şi-ţi dau copy/paste imediat. :doh:

 

"Drumul de viaţă - 7

....

 

Ziua de naştere - 8

....

 

Numarul unic - 18

 

ooooffffffffffffffff

ce date ai introdus acolo???????

 

CUM SA ITI DEA ZI DE NASTERE 8 daca ai pus 21 septembrie? Poate sa iti dea numai 2+1=3!!!

 

Uite, ti-am facut eu testul si l-am si salvat la linkul urmator:

http://www.calcule.ro/Views/Calculator.asp...id=355&dm=5

 

Ai dat click pe link? Na, deci scrie asa:

 

Drumul de viaţă - 2

 

Viaţă de colaborare şi de armonie cu ceilalţi. Este un drum de viaţă care favorizează asocierea şi căsătoria. Se caută afecţiunea şi prietenia. Simbolizează o oarecare pasivitate şi se remarcă adesea o tendinţă de a se lăsa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×