Sari la conținut
Forum Roportal
LikeThisPoppy

la un ceai

Postări Recomandate

Domnisoara/doamna mica curioasa, intra pe aria de blabla si o sa gasesti acolo cate subiecte vrei, cu exact aceeasi nuanta. Ca se cheama "la o cafea" sau "la un ceai", nu il face un topic deosebit de celelalte de pe aceasta arie. Cele mai multe topicuri de pe bla bla au menirea de a va uni si de a va descoperi. Sa iti dau cateva exemple?

 

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic52065.html

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic45511.html

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic46479.html

http://www.roportal.ro/discutii/ftopic19664.html

 

da, am inteles ce vrei sa spui, si e adevarat ca au multe puncte comune... eu insa vroiam ceva diferit. nu vreau discutii usoare,povesti despre ce am facut azi, expresii aruncate la intamplare, lamentari, urari de noapte buna, nu vreau un topic cu intrebari si raspunsuri ca asta intr-adevar puteam gasi la "intrebari pt useri" sau la unul de mai sus.

oamenii de pe forum sunt aceiasi si acest topic, ca si celelelte va tinde sa capete aceeasi nuanta.

oricum, ideea este ca nu ma integram in cele pe care le-ai postat. parca n-as vrea nici sa divagam, doar sa vb daca intr-adevar avem ceva de spus.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu vreau sa par neintelegatoare, asa ca iti las topicul cateva zile. Dar vei vedea in ce se va transforma...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, m-am obisnuit sa nu mai mananc porcarii.

 

Andronache e Lorenzo Lamas ala?

 

 

Se fumeaza?

 

 

si eu incerc sa nu exagerez cu porcariile, dar cam tot ce cumperi din magazin si mai e si ambalat, e porcarie. in acelasi timp nu vreau sa-mi chinui viata numai cu vegetale sau altele de genul.

da, andronache, aduce cu lorenzo lamas, dar o varianta palida, romaneasca.

 

nu se fumeaza. tigara e o porcarie!

o sa mori inaintea mea... mai bine iti adaug o lingurita de zahar la ceai.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, am inteles ce vrei sa spui, si e adevarat ca au multe puncte comune... eu insa vroiam ceva diferit. nu vreau discutii usoare,povesti despre ce am facut azi, expresii aruncate la intamplare, lamentari, urari de noapte buna, nu vreau un topic cu intrebari si raspunsuri ca asta intr-adevar puteam gasi la "intrebari pt useri" sau la unul de mai sus.

oamenii de pe forum sunt aceiasi si acest topic, ca si celelelte va tinde sa capete aceeasi nuanta.

adica chat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu vreau sa par neintelegatoare, asa ca iti las topicul cateva zile. Dar vei vedea in ce se va transforma...

 

merci de intelegere. da, dar sper sa nu se transforme...

 

Kurioaso, chiar crezi ca o sa fie o discutie sau un lounge din asta mai decent?

Esti naiva din fire?

 

naiva nu mai sunt de mult, doar o idealista incurabila. nu ma pot abtine sa nu doresc mai mult. sunt convinsa insa ca ma intelegi.

Doamne ajuta!

 

adica chat

 

pai da, si declar oftopic, orice post care contine mai putin de 10 cuvinte. ;)

deci nu e pentru mistouri (dar putem glumi, desigur), asa, ca-ntre prieteni.

 

vad ca sunt la mare cautare, ca de obicei, topicurile despre sex: violul, daca esti buna la pat, virgin la n ani...

imi place ca suntem profunzi... parca se si vede cum lumea se pregateste sa intre in a 5-a dimensiune, sa se spiritualizeze, sa atinga desavarsirea: copii indigo, new age things...

poate ca darianna are dreptate... tot acolo se ajunge... asta e!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pai da, si declar oftopic, orice post care contine mai putin de 10 cuvinte. ;)

nu asta inseamna offtopik :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu asta inseamna offtopik ;)

 

ai fi putut sa dai si explicatia: adica ce inseamna totusi offtopic, ca sa nu mai fie nevoie sa ne lamurim dupa 10-20 de posturi inutile!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai fi putut sa dai si explicatia: adica ce inseamna totusi offtopic, ca sa nu mai fie nevoie sa ne lamurim dupa 10-20 de posturi inutile!

lamureste regulamentul

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lamureste regulamentul

"nu vreau discutii usoare,povesti despre ce am facut azi, expresii aruncate la intamplare, lamentari, urari de noapte buna, nu vreau un topic cu intrebari si raspunsuri ca asta intr-adevar puteam gasi la "intrebari pt useri" sau la unul de mai sus. "

 

 

 

 

"cel deschis de mine nu se vroia nici chat, si nici tema de gastronomie, sau bauturi.... am folosit ideea cu cafeaua pentru a incepe de undeva.

eu am deschis un topic despre oameni care vor sa vorbeasca prieteneste atunci cand simt nevoia, despre ceea ce-i framanta. "

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×