Sari la conținut
Forum Roportal
LikeThisPoppy

la un ceai

Postări Recomandate

Banal.

Its about what I need.

Only and always?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:flowers: da de ce? :)

 

multumesc...pai despre ce sa vorbim noi in seara asta...sa vedem

pai sunt asa un pic deprimata...cu toate ca azi a fost o zii usoara si m-am plimbat si mi-am aerisit caput,dar simt ca imi lipseste ceva

 

nu cred ca exista cineva care sa nu simta ca-i lipsesti ceva, macar in anumite momente. si mie mi se intampla sa simt ca tine. lipseste ceva!

poate lipseste dumnezeu din vietile noastre.

azi am fost in vizita la o manastire cu niste prieteni. nu pot spune ca m-am rugat pt ceva anume, ba chiar nu pot spune ca m-am rugat, punct. doar am stat pe o banca in manastire, vreo jumatate de ora, intimp ce prietenii vb cu staretul sa puna lumea la cale. a fost asa de bine... m-am linistit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Iluzii.

 

Si tu cauti sa inlaturi iluziile ? Pentru ce ? Cu ce suntem mai buni fara iluzii ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si tu cauti sa inlaturi iluziile ? Pentru ce ? Cu ce suntem mai buni fara iluzii ?

Absolut.

Nu face un titlu de noblete daca traiesti in iluzie.

 

ok, atunci n-am sa ma opresc. daca nu te deranjeaza bineinteles. uite si obrazul celalalt... :flowers:

Dont ever stop loving me.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu cred ca exista cineva care sa nu simta ca-i lipsesti ceva, macar in anumite momente. si mie mi se intampla sa simt ca tine. lipseste ceva!

poate lipseste dumnezeu din vietile noastre.

azi am fost in vizita la o manastire cu niste prieteni. nu pot spune ca m-am rugat pt ceva anume, ba chiar nu pot spune ca m-am rugat, punct. doar am stat pe o banca in manastire, vreo jumatate de ora, intimp ce prietenii vb cu staretul sa puna lumea la cale. a fost asa de bine... m-am linistit!

da asta asa este....si mie imi place sa stau efectiv ...fara sa ma gandesc doar sa stau undeva unde ma simt in siguranta

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Absolut.

Nu face un titlu de noblete daca traiesti in iluzie.

 

Si-a facut cineva vreun titlu de noblete ? Sorry dar eu nu-l vad ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dont ever stop loving me.

 

ei, uite mie asta imi spune multe despre tine. chiar de asta ai nevoie. de cineva care sa te iubeasca pur si simplu, rau sau bun, merituos sau nu. poti reveni oricand, eu sunt aici.

 

someone who never stops loving you!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×