Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu sunt . :tease:

Ceea ce am scris sunt amintiri ale unui timp . Atat . Nimic mai mult .

Am luat lucrurile asa cum sunt si inca pot spune raspicat DA sau NU .

Eu iti doresc numai bine! :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pour toi, ma cherie :hi:

 

Sa ai vise senine.

 

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Perfect. Acum, daca tot te-ai delectat, banul jos! :)

NO WAY . :scare:

 

Eu iti doresc numai bine! :hi:

Multumesc frumos 8)

 

BTW, ai făcut nişte domni fericiţi. Vezi, nu le şterge
Editat de Rami

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rami, frumoase fotografii :hi: Ma bucur sa vad ca iti merge bine (asta deduc din poze)

 

Dansezi intr-un local? (nu intreb in sensul rautacios, imi dau seama ca este vorba despre un dans artistic).

uuuuf, ce sa zic, te invidiez ca ai libertatea asta, si eu mai dansez in fata oglinzii :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rami, frumoase fotografii :hi: Ma bucur sa vad ca iti merge bine (asta deduc din poze)

 

Dansezi intr-un local? (nu intreb in sensul rautacios, imi dau seama ca este vorba despre un dans artistic).

uuuuf, ce sa zic, te invidiez ca ai libertatea asta, si eu mai dansez in fata oglinzii :roll:

Multumesc :)

Dansez in locuri deosebite . Cele pe care le-am ales au specific egiptean, imi place mult ambientul . Nu ma deranjeaza sa dansez intr-un local. Nu vad nimic in neregula cu asta . Nu dansez la bara :tease: Am dansat si in aer liber si nu am avut nicio problema cu asta . Dansez si la petreceri , daca sunt invitata sa fac asta . Esential mi se pare sa nu fiu ingradita si sa mi se lase libertatea de a-mi alege programul de show .

Dansul elibereaza energiile negative :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Frumos. Din poze, locarurile sunt intr-adevar deosebite.

Si costumele tale imi plac mult.

Nu m-am gandit ca dansezi la bara....am cunoscut femei care danseaza dansuri exotice (repet, nu striptease) si mi-au lasat o parere frumoasa, am si poze......Ce mai, amintiri..........

 

Am un costum superb adus din Egipt si am de facut niste modificari la el. Nu am stiut unde sa il duc....la o croitorie normala? :hi: Ce-or sa zica aia?

Eu nu il folosesc in public dar vreau sa refac ceva la croiala....Ca degeaba il tin in dulap.

 

Ultima data mi-au stricat o haina la care tineam mult intr-o curatatorie din Cluj (Din Iulius Mall, na.....ca sa se stie) Mi-a inapoiat-o idioata de serviciu (desigur ca platisem!) si mi-a spus razand "acum o puteti taia!

 

Asa ca acum sunt mai sceptica cand e vorba de lucrurile dragi pe care le las pe mana altora............

Editat de joannahart

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×