Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Tu , dintre toti oamenii de aici, m-ai uimit.

Ai judecat fara ca macar o clipa sa te intrebi daca nu exista sacrificii mai mari decat satisfactiile materiale.

 

Posibil, dar tu ar trebui sa stii cat de greu imi este mie sa trec peste prejudecati si peste valorile si mentalitatea culturii in care am crescut.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si un blues ca sa te impresionez de tot :lol:

 

 

 

ce prajitura preferata ai?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Posibil, dar tu ar trebui sa stii cat de greu imi este mie sa trec peste prejudecati si peste valorile si mentalitatea culturii in care am crescut.

Prejudecatile nu mi-au platit psihologul si logopedul copilului cand am avut nevoie .

La mine e mai simpla ecuatia.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

scuze si multumesc pentru melodie :)

 

 

:) Foarte frumoasa fetita.

 

Mie imi place tare mult melodia asta, sper sa-ti placa la fel de mult si tie. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:) Foarte frumoasa fetita.

 

Mie imi place tare mult melodia asta, sper sa-ti placa la fel de mult si tie. :)

 

Multumesc :)

interesante versuri ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tot draga mi'ai ramas.Frumos copil ai.Ma bucur ca te vad..si mi'e dor sa te vad in rosu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc :)

interesante versuri ;)

Ihi. :) Vreau sa iti spun ca am observat de-a lungul vietii ca cei care mi-au intins o mana de ajutor la nevoie au fost, de cele mai multe ori, tocmai cei etichetati de majoritatea oamenilor ca avand o moralitate indoielnica. Si as da exemple: un fustangiu notoriu, un afemeiat, o nimfomana profitoare. Iti dai seama ca m-am simtit ca un cacat vazand ca cei pe care ii blamasem candva s-au gandit la mine, pt. ca nici eu n-am fost mai breaza si i-am etichetat impreuna cu ceilalti, fara sa-i cunosc cu adevarat. Numai bine! :flowers:

 

Si inca o melodie. :)

http://www.youtube.com/watch?v=mVRcHkmMjx8

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ihi. :) .... Numai bine! :flowers:

 

Si inca o melodie. :)

 

Masuram moralitatea dupa propriile valori :) Din punctul meu de vedere, suma binelui pe care il faci in viata e dovada moralitatii si a caracterului. Dar poate ca ma insel , imorala ce sunt .

Multumesc pentru muzica :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Masuram moralitatea dupa propriile valori :) Din punctul meu de vedere, suma binelui pe care il faci in viata e dovada moralitatii si a caracterului. Dar poate ca ma insel , imorala ce sunt .

Multumesc pentru muzica :)

Ar fi bine daca ar fi asa cum spui tu, de multe ori o masuram dupa prejudecatile pe care ni le-am insusit de-a gata de la altii, fara sa incercam sa le trecem macar prin filtrul propriei minti. Cu placere! Eu sunt obsedata de muzica si imi place sa daruiesc melodii. :)

Editat de P r o z a c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine daca ar fi asa cum spui tu, de multe ori o masuram dupa prejudecatile pe care ni le-am insusit de-a gata de la altii, fara sa incercam sa le trecem macar prin filtrul propriei minti. Cu placere! Eu sunt obsedata de muzica si imi place sa daruiesc melodii. :)

 

Pai nu e mai comod spiritul de turma ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×