Sari la conținut
Forum Roportal
jackpot

Singuratate?Cum asa?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu-nteleg!La ce prapastie adanca te referi?Daca in Biblie se spune ca DUMNEZEU a spus sa nu ne inchinam la icoane si i-am aratat ca scrie asta si multe altele i-am aratat in Biblie,dar ea nu este de-acord spunandu-mi ca ce ar zice lumea daca am face exact ce scrie in Biblie,atunci eu ii dau Libera Alegere si DUMNEZEU mi-e martor ca am vrut sa ne mantuim impreuna si am vrut ca ea sa-mi fie de ajutor intru mantuire.Eu mi-am facut datoria ca barbat si i-am aratat Adevarurile din Biblie!Asa sa-mi ajute DUMNEZEU!Amin!

 

Păi, Gigel, faci tu EXACT ce scrie-n biblie?

Editat de diclona

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Gigica,nu sunt sfant pentru ca nu au existat,nu exista si nici nu vor exista sfinti in sensul in care crezi tu.SFANT ESTE DOAR DUMNEZEU!Noi ar trebui sa respectam Biblia si Poruncile lui DUMNEZEU si de aceea i-a facut femeie barbatului DUMNEZEU pentru ca aceasta sa-i fie de ajutor in DREAPTA CREDINTA!Esti casatorita?

 

Aşaaa, aşaaa, Dumenezeu m-a fătat doar pt a-i fi de ajutor bărbatului, un fel de cal de povară, nu? Iar el, bărbatul, ca un vizitiu de seamă ce este, să-mi pună-n c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aşaaa, aşaaa, Dumenezeu m-a fătat doar pt a-i fi de ajutor bărbatului, un fel de cal de povară, nu? Iar el, bărbatul, ca un vizitiu de seamă ce este, să-mi pună-n c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu stii Cuvantul lui DUMNEZEU care a spus clar ca barbatul va fi stapanul femeii,

No shit!? Da' pe femeie a intrebat-o cineva inainte sa decreteze YHWH idiotenia asta?

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai,Gigica... cum adica sa ma scuture?!!??

De aia te mariti si te dezmariti pentru ca nu stii Cuvantul lui DUMNEZEU care a spus clar ca barbatul va fi stapanul femeii,iar tu vrei sa stapanesti pe barbat si acest lucru nu prea le convine barbatilor.Ce varsta ai?!?!!!Biblia este adevarata?

 

Am 64 de ani, dar mulţi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti o mincinoasa ca toate femeile.Ai spus ca ai intre 58 si 62 de ani si acum spui ca ai 64 de ani....nu te cred..... :blink:

 

De asta te iubesc eu pe tine, buni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
De asta te iubesc eu pe tine, buni.

Deci recunosti ca esti mincinoasa!De fapt tu ma urasti pentru ca ti-am spus adevarul care este scris in Biblie.Ce face barbatul tau acum?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Deci recunosti ca esti mincinoasa!De fapt tu ma urasti pentru ca ti-am spus adevarul care este scris in Biblie.Ce face barbatul tau acum?

 

Iese cu tine-n parc la o bere. Dacă eu sunt mincinoasă, Dumnezeu o să-ţi dea o amantă. :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×