Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu poti uri ceva de care nu iti pasa.

Trebuie sa recunosc,azi debordati de inteligenta. E precoce?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

arcangelo eu zic ca orice este posibil deci orice poate fi brutalizat nenorocit si zdrobit apoi scuipat calcat si ingropat

Editat de deceivedC

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oamenii nu isi dau seama de consecintele faptelor lor si vorbesc si de mine. Poate daca eram akrcumva, faceam altceva, nu stiu, poate.

Din pacate, esti doar la Coltul trist, gandind,desigur...tot cu pasarica. :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
arcangelo eu zic ca orice este posibil deci orice poate fi brutaliza nenorocit si zdrobit apoi scuipat calcat si ingropat

Si cel care face asta prins si executat - fie cu presa hidraulica, fie prin eviscerare, fie prin ingropare de viu, fie prin injectare cu acid sulfuric, fie prin decapitarea cu o lama zimtata, sunt multe moduri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Lumea nu e perfecta - conflictul asigura ca supravietuirea ramane apanajul celor puternici. Ura e un bun punct de plecare si un bun potentator pentru conflict - astfel se continua selectia naturala.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Lumea nu e perfecta - conflictul asigura ca supravietuirea ramane apanajul celor puternici. Ura e un bun punct de plecare si un bun potentator pentru conflict - astfel se continua selectia naturala.

Supravietuirea celui ,,mai bine adaptat'',a ,,celui mai puternic'' -fascism in toata puterea cuvantului...

,,selectia naturala'' -a cui?! -a leprelor care fac de rusine umanitatea?!

Agresorul ,,are dreptate'',pentru ca agresiunea sa demonstreaza ca ,,e mai puternic'' -si ,,dreptatea e a celor puternici'' -gandire de derbedeu...de natzi.

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

zicea cineva ca ura-i una, razbunarea-i alta.

Ura fara dorinta de razbunare eu nu am intalnit. Si cred ca nici invers nu prea se poate.

 

Trebuie sa recunosc,azi debordati de inteligenta. E precoce?

De ce? Sunt trei trepte majore prin care trec sentimentele.. dragoste - ura - indiferenta.

Daca cineva iti este indiferent, cum poti sa si urasti in acelasi timp?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×