Sari la conținut
Forum Roportal
Summer Dream

Putin ajutor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

pai de cate ori sa-i spun ca tipul e un egoist imbecil daca si nu eva psihopat si sa lase toata compatimirea pt alte ocazii..pe bune, io i-am dat singurl sfat care se poate aplica aiciIgnora-l..si ai sa vezi ca nu vine el la faculta in orasul tau..iar daca vine si iti creeaza probleme, o sa vezi tu atunci ce faci.mai povestim

Editat de stupid_me

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu o lua in nume de rau ,dar el e sanatos cu capul?

Si mama se intreaba asta ?Isi pune intrebarea daca nu cumva e sub vreun tratament sau daca ar trebuii sa ia un tratament.

 

 

ignora-l daca se comporta ca un idiot,pana la urma nu-ti va putea face nimic,stai linistita

 

 

Nu mi-e ca imi face ceva (ca doar am si eu parinti).Si , in ceea ce priveste ultimul paragraf ...

 

a,plus la asta,ar trebui sa-i spui de ce ai incheiat relatia de prietenie,si sa-i explici ca el e vinovatul

 

Asta am tot incercat de cand ne-am despartit pana acum !Nu a mers nici pe messanger si nici fata in fata !Pur si simplu nu vrea sa accepte asta !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si mama se intreaba asta ?Isi pune intrebarea daca nu cumva e sub vreun tratament sau daca ar trebuii sa ia un tratament.

 

 

 

 

 

Nu mi-e ca imi face ceva (ca doar am si eu parinti).Si , in ceea ce priveste ultimul paragraf ...

 

 

 

Asta am tot incercat de cand ne-am despartit pana acum !Nu a mers nici pe messanger si nici fata in fata !Pur si simplu nu vrea sa accepte asta !

atunci fa cum iti spune stuped_me si ai rezolvat totul,nu este el cel atotputernic

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O sa incerc asa cum ma sfatuiti voi.Sper doar ca pana la urma se va plictisi si va renunta.Sunt constienta ca nu ma va uita vreodata , insa macar sa ma lase in pace.Nu vreau sa fiu trasa la raspundere de parintii lui ca din cauza mea nu a luat BAC-ul sau examenul de admitere la liceu ...

Apropo , va multumesc mult pentru sfaturi si va rog sa nu va mai certati din cauza mea !Fiecare are dreptul sa isi exprime parerea.

Editat de Summer Dream

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O sa incerc asa cum ma sfatuiti voi.Sper doar ca pana la urma se va plictisi si va renunta.Sunt constienta ca nu ma va uita vreodata , insa macar sa ma lase in pace.Nu vreau sa fiu trasa la raspundere de parintii lui ca din cauza mea nu a luat BAC-ul sau examenul de admitere la liceu ...

Apropo , va multumesc mult pentru sfaturi si va rog sa nu va mai certati din cauza mea !Fiecare are dreptul sa isi exprime parerea.

stai linistita ca te va uita,timpul remediaza totul,trebuie doar sa ai taria de caracter pentru a-l ignora

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
tu esti jalnic ma vezi prost?JALNIC ESTI TU intelegi

hai ca suntem offtopic 8)

(calm up!)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O sa incerc asa cum ma sfatuiti voi.Sper doar ca pana la urma se va plictisi si va renunta.Sunt constienta ca nu ma va uita vreodata , insa macar sa ma lase in pace.Nu vreau sa fiu trasa la raspundere de parintii lui ca din cauza mea nu a luat BAC-ul sau examenul de admitere la liceu ...

Apropo , va multumesc mult pentru sfaturi si va rog sa nu va mai certati din cauza mea !Fiecare are dreptul sa isi exprime parerea.

 

 

si daca te acuza parintii lui ca din cauza ta nu isi ia bacul ce? trebuie sa fii constienta ca nu e vina ta. incearca sa nu mai ai vreo tangenta cu el....spune-i pe mess ca ai pe altcineva si ca nu te mai intereseaza viata lui de nici o culoare. incearca sa iti faci alt id de mess, pe care sa nu-l stie(in caz ca nu inceteaza)......pana la urma, daca nu mai dai niciun semn de viata 1 luna, se plictiseste si el.

Editat de wanderley

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×