Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Ce sa fac?!

Postări Recomandate

Din pacate,nu imi da voie sa-i dau id-ul de pe mess...ca e membru pe forumul asta...inca mai sper ca a fost o gluma foarte proasta...

Acum zice ca fost o explozie pe strada lui...o conducta de gaze...nu mai cred nimic...nu mai stiu ce sa cred.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E membru pe forum? ......... Valeu. Nu'i da id-ul, nu cred c-ar ajuta la ceva. Continua sa vorbesti cu el.. eu cred ca l-ai putea calma.. Daca nu lasa alte date...

:jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acum,mi-a scris asta...cred ca e limpede ca e limpede ca nu voi mai vorbii cu el...

 

Totul a fost o gluma! Sper ca nu te superi! Azi e ziua lui Aly Alley....si trebuie sa faci multe glume...se zice! ....ce zici daca am face ceva tragic pe forum...sa zicem ca inca mai continua povestea?....eu postez ca l-am vazut la tv! SIGUR NU TEAI SUPARAT? STIU CUM E SA ITI FACA CINEVA ASTFEL DE GLUME....DAR.....E ZIUA LUI ALY ALLEY!!!

 

Asta a fost cea mai proasta ,,gluma'' din viata mea...nu va doresc asa ceva la nici unu'.Multumesc celor care au raspuns.

Editat de Arcangelo

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

damn kid nu lasati copiii la TV

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

HAAAA1 CE TAREEEEe

!!!

!!

!

!

E tareee!

:jester: :roll: :P :P :bom: :bom: :bom: :bom:

 

 

 

AIA CU BISEXUAL M-A ENERVAT!.......

 

 

IREAL I R E A L! :spam: :spam: :bann: :bann: :P :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Acum,mi-a scris asta...cred ca e limpede ca e limpede ca nu voi mai vorbii cu el...

 

Totul a fost o gluma! Sper ca nu te superi! Azi e ziua lui Aly Alley....si trebuie sa faci multe glume...se zice! ....ce zici daca am face ceva tragic pe forum...sa zicem ca inca mai continua povestea?....eu postez ca l-am vazut la tv! SIGUR NU TEAI SUPARAT? STIU CUM E SA ITI FACA CINEVA ASTFEL DE GLUME....DAR.....E ZIUA LUI ALY ALLEY!!!

 

Asta a fost cea mai proasta ,,gluma'' din viata mea...nu va doresc asa ceva la nici unu'.Multumesc celor care au raspuns.

si oare de ce nu am postat eu asta in mesajul cu nr 4? :jester:

Editat de MaxJuve

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×