Sari la conținut
Forum Roportal
Arcangelo

Ce sa fac?!

Postări Recomandate

Aveam o convorbire relaxata cu un copilandru pe mess...e bisexual,si e ingrozit de asta...mi-a marturisit ca ii place sa fie dominat...dupa care...a luat-o razna!

In camera unde e,cica se produc fenomene poltergeist...cica a sunat la politie...auzea muzici...apoi a inceput sa scrie litere fara sens...

Mai naspa,e ca a reusit sa ma sperie...am impresia ca nu e deloc un caz de teribilism,ci pur si simplu a cedat psihic,cand si-a calcat pe suflet si s-a marturisit!

Tot scria ,,uita''(!)...si ,,muzica''(eu credeam ca isi pune muzica,ca sa incerce sa uite ce e cu el...)dupa care,a inceput sa auda muzici...acum,nu mai reactioneaza...si imi scrise-se ca vrea sa se sinucida!!!

Incercam sa-l ajut sa se accepte...dar cred ca a clacat...

Acum posteaza absurditati...fara sens...cred ca e in criza de schizofrenie...VREA SA SE ARUNCE DE LA ETAJ...SI E SINGUR ACASA!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da mi l mie ca il rezolv acu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aveam o convorbire relaxata cu un copilandru pe mess...e bisexual,si e ingrozit de asta...mi-a marturisit ca ii place sa fie dominat...dupa care...a luat-o razna!

In camera unde e,cica se produc fenomene poltergeist...cica a sunat la politie...auzea muzici...apoi a inceput sa scrie litere fara sens...

Mai naspa,e ca a reusit sa ma sperie...am impresia ca nu e deloc un caz de teribilism,ci pur si simplu a cedat psihic,cand si-a calcat pe suflet si s-a marturisit!

Tot scria ,,uita''(!)...si ,,muzica''(eu credeam ca isi pune muzica,ca sa incerce sa uite ce e cu el...)dupa care,a inceput sa auda muzici...acum,nu mai reactioneaza...si imi scrise-se ca vrea sa se sinucida!!!

Incercam sa-l ajut sa se accepte...dar cred ca a clacat...

Acum posteaza absurditati...fara sens...cred ca e in criza de schizofrenie...VREA SA SE ARUNCE DE LA ETAJ...SI E SINGUR ACASA!!!

Si ce ai vrea sa faci tu ?

Daca era sa se arunce nu iti mai spunea. :roll:

 

da mi l mie ca il rezolv acu

Adica ii faci tu vant pe geam ? :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu mai . ii ofer solutii pt a trai si a se bucura de viata

Editat de Rhini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
faci si tu voluntariat pe forum :jester:

 

da mai :roll: eu chiar am vazut ca viata merita traita nu terminata .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

am zis eu puisor undeva ca ma sinucid?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

amarena are dreptate cere i un numar de tel . asa o scoti la capat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×