Sari la conținut
Forum Roportal
dobromir

cu cine traiesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am discutat aseara in conditii f civilizate si am adus lumina in multe probleme, exista inertia comportamentului pe care l-am avut intre noi peste care, daca problemele sunt lamurite, vom trece. a contat si ce a fost scris pe aici.

uite o veste buna. deci...se poate. :D

 

e pacat de voi sa lasati astfel de presupuneri nesanatoase sa va strice relatia si viata. daca va iubiti, singurele limite sunt cele impuse de voi. trebuie sa le vedeti si sa le depasiti singurei.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am discutat aseara in conditii f civilizate si am adus lumina in multe probleme, exista inertia comportamentului pe care l-am avut intre noi peste care, daca problemele sunt lamurite, vom trece. a contat si ce a fost scris pe aici.

 

 

Chiar ma bucur pt voi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Du-te, marturiseste-i asta sotului iar dupa aceea vino aici sa ne povestesti ce s-a intamplat. Poate-ti dedicam si tie vreo treij'de pagini.

Glumesc...nu te supara te rog. :)

 

 

sotul meu nu a avut niciodata nimic impotriva, si daca ar fi fost si el aici, probabil ar fi venit si el ;)

 

dobromir, bravo! Chiar ma bucur! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am discutat aseara in conditii f civilizate si am adus lumina in multe probleme, exista inertia comportamentului pe care l-am avut intre noi peste care, daca problemele sunt lamurite, vom trece. a contat si ce a fost scris pe aici.

presupun ca a fost un dialog imaginar, nu ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am discutat aseara in conditii f civilizate si am adus lumina in multe probleme, exista inertia comportamentului pe care l-am avut intre noi peste care, daca problemele sunt lamurite, vom trece. a contat si ce a fost scris pe aici.

 

Inseamna ca noua sute si ceva de mesaje, nu au fost scrise in van, pana la urma. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
presupun ca a fost un dialog imaginar, nu ? :)

 

vai, rau esti! :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am discutat aseara in conditii f civilizate si am adus lumina in multe probleme, exista inertia comportamentului pe care l-am avut intre noi peste care, daca problemele sunt lamurite, vom trece. a contat si ce a fost scris pe aici.

 

dupa 97 de pagini, 2 randuri? :jester:

 

mai da-ne ceva detalii :roll: , toti vrem sa va rezolvati problemele.

 

da oricum, amandoi ar trebui sa faceti ceva cu agresivitatea si violenta si mi-e teama ca va trebuie ajutor din exterior pentru asta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×