Sari la conținut
Forum Roportal
dobromir

cu cine traiesc

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Nu e frumos....

 

Dark a avut reactia asta datorita faptului ca ti-ai lovit sotia.... La ce altceva te asteptai ? Nu te supara..dar nici un om normal la cap, nu te poate lauda pt asta.

 

Hai sa trecem peste.... nu vrei sa dai dovada de maturitate ?

E adevarat ca nu a fost o impresie buna faptul prezentat, dar nu am facut un atac la persoana. Si daca a existat indignare pt faptul ca nu m-am putut controla, ma asteptam sa de-a dovada de autocontrol persoana care mi-a scris ce mi-a scris. Dar se pare ca doar aratam cu degetul si uitam sa ne uitam la noi.

Daca e cineva care mi-a vb civilizat si eu i-am raspuns urat sa dea un semn.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mda, iar ce s-a spus, s-a spus degeaba, a intrat pe o ureche, a iesit pe alta. Ce facem cu topicul?

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Topicul nu trebuie sa se inchida doar pt ca unele persoane nu mai sunt interesate. Poate ar trebui sa nu mai discutam azi.

Sa spunem ceva doar daca mai e de zis ceva.

Eu sunt adeptul unor discutii bazate pe argumente.

Multumesc celor care au incercat sa ma faca sa inteleg mai bine situatia cu care ma confrunt si care m-au ajutat sa imi arate cum pot iesi din situatia in care ma gasesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu inchide nimeni topicul, stai linistit. Nu acum, cel putin. Numai ca discutia degenerase.

 

Tine-ne la curent si ia in seama ce ti s-a scris pana acum. Nu trebuie sa faci ce ti se zice, doar sa te gandesti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Topicul nu trebuie sa se inchida doar pt ca unele persoane nu mai sunt interesate. Poate ar trebui sa nu mai discutam azi.

Sa spunem ceva doar daca mai e de zis ceva.

Eu sunt adeptul unor discutii bazate pe argumente.

Multumesc celor care au incercat sa ma faca sa inteleg mai bine situatia cu care ma confrunt si care m-au ajutat sa imi arate cum pot iesi din situatia in care ma gasesc.

Parerea mea; nu esti nebun, esti perfect sanatos si ai reactii perfect normale.

Pana la urma noi nu iti putem rezolva problemele, tu esti singurul care o poate face si va decide ce este de facut.

Eu te inteleg prin cea ce treci. Dar cred deasemeni ca tot discutand cu sotia ta va veti rezolva problemele.

Sunt convins si ca te iubeste si poate se simte oarecum incomod, ca ti-a ascunsd din anumite motive trecutul ei.

Asadar, vorbiti,impacati-va, si mergeti inainte pe drumul care ati hotarat impreuna.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu inchide nimeni topicul, stai linistit. Nu acum, cel putin. Numai ca discutia degenerase.

 

Tine-ne la curent si ia in seama ce ti s-a scris pana acum. Nu trebuie sa faci ce ti se zice, doar sa te gandesti.

Ma gandesc si cand spun asta o spun la modul cel mai serios. Am gresit si eu pt ca daca traiam cu ideea ca eu nu am gresit cu nimic, nu intram pe forum acesta. Nu eram nici eu sigur ca procedez corect pt ca rezultatele nu erau cele pe care le doream.

Sotia mea mi-a comunicat ca vrea sa vb cand ajunge acasa. O astept si sper sa facem un pas spre bine.

 

A citit ce s-a scris pe forum si i-a parut rau pt ca a vazut cum mi s-a vb. "Nu vezi ca isi bat joc de tine?" Asta a durut cel mai tare. O astept sa vina pt ca mi-e dor de ea si ii simt lipsa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ma gandesc si cand spun asta o spun la modul cel mai serios. Am gresit si eu pt ca daca traiam cu ideea ca eu nu am gresit cu nimic, nu intram pe forum acesta. Nu eram nici eu sigur ca procedez corect pt ca rezultatele nu erau cele pe care le doream.

Sotia mea mi-a comunicat ca vrea sa vb cand ajunge acasa. O astept si sper sa facem un pas spre bine.

 

A citit ce s-a scris pe forum si i-a parut rau pt ca a vazut cum mi s-a vb. "Nu vezi ca isi bat joc de tine?" Asta a durut cel mai tare. O astept sa vina pt ca mi-e dor de ea si ii simt lipsa.

 

sper si eu sa lamuriti :blink:

 

acum in spirit de gluma... m'a sunat un prieten sa iesim maine la o cafea, nu l'am vazut de vreo 2 luni, iar sotul meu nu e in tara. Ce sa fac? Ma duc sau ma bate sotu'? :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Parca am mai intrebat asta o data: de ce iti pui intrebarile astea pe forum in loc sa discuti direct cu ea. Bine, asta presupune s-o faci cu calm, nu cu nervi, rastit, pumni/palme/picioare.

 

Intelege ca problema este intre voi doi. Indifernt ce scrii tu pe aici, sau sotia ta, oamenii de pe forum nu vor stii niciodata intreaga poveste, in amanunt, si nu or sa-ti poata da niciodata un raspuns pertinent. Pot doar sa ghiceasca ce se intampla.

 

Doar tu si sotia ta cunoasteti situatia reala, doar voi doi puteti sa gasiti o solutie. Daca vreti.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×