Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Vacanta noastra virtuala la munte

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Numai la distractie va este gandul aceasta nu este bine este foarte bine ca trebuie toti sa ne distram pe munte. Toti.

Uite imping eu autobuzul ca am berea, catalizator de energie dar va rog sa strigati sa ma incurajati cu hei rup. Tu half half ramai in autobuz sa nu se rupa costumul. Imi dau drumul ? Hai !

Editat de bauer

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numai la distractie va este gandul aceasta nu este bine este foarte bine ca trebuie toti sa ne distram pe munte. Toti.

Uite imping eu autobuzul ca am berea, catalizator de energie dar va rog sa strigati sa ma incurajati cu hei rup. Tu half half ramai in autobuz sa nu se rupa costumul. Imi dau drumul ? Hai !

 

Rogu-te nu aici!

 

gata vinul ... :doh:

 

Cine l-a baut pe tot? Egoistul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ! Suntem doar doua sexe pe planeta ! Eu sunt unul si cu voi (ca altii n-au venit la munte si voi ati venit !) Haide-ti va rog repetati dupa mine, hei, doar acest cuvant. Deci:

,,-Hei !"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Te-ai urcat pe el ? :o:

 

... prea multe hainute pe dedesubt :rot:

 

Numai la distractie va este gandul aceasta nu este bine este foarte bine ca trebuie toti sa ne distram pe munte. Toti.

Uite imping eu autobuzul ca am berea, catalizator de energie dar va rog sa strigati sa ma incurajati cu hei rup. Tu half half ramai in autobuz sa nu se rupa costumul. Imi dau drumul ? Hai !

 

mare grija ai de fetite... pardon de hainute... :rot:

gata am scos costumul si trec si eu la impins autobuzul...hei rup!...caci unde-s multi puterea creste :)

bauerica....acu sa te vad frate ...ce poate catalizatorul ... cu grade :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am citit undeva ca la o cabana in munti pe un perete scria ,,Vinul e dusmanul tau, crestine (Vechiul Testament)" iar pe peretele opus scria ,,Crestine, iubeste-l pe dusmanul tau (Noul Testament)". Unde este cabana la care mergem noi dupa mirosul de vin fiert (cu scortisoara)?. Pe ce munte virtual sa cantam: ,,Romanasului ii place ! Sus la munte sus la munte la izvor... Liber si sa fie-n pace ! Al naturii, al naturii, domnitor..."

(Si putin bautor, caci e o vreme de iarna: ,,Alpinisti suntem, fii ai muntilor...")

 

 

:spiteful: :pardon: :doh:

...am crezut ca faci misto cu folku'...

 

Nici un barbat nu vine la munte...

 

 

Nici nu tre sa vina...EI sunt deja acolo :roll: !

 

Fetelor...alunecam la vale...suntem la munte...

 

 

se numeste cur extrem

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×