Sari la conținut
Forum Roportal
Iulius01

Persoanele cu ochi albastri mai destepte decat alte persoane?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sal baieti am si eu o nelamurire referitoare la persoanele cu ochii albastrii. Acum 2 sapt un coleg de serviciu mi-a vehiculat ideea ca persoanele cu ochii albastrii sunt mai destepte decat celelalte persoane care nu au ochii albastrii. Am stat si am meditat la ideea lui si am observat ca s-ar putea sa aiba dreptate. Am observat ca persoanele cu ochii albastrii sunt intradevar mai intelepte decat celelalte. Cum am ajuns eu la acesta concluzie? Dupa ce am meditat la ideea prietenului meu m-am uitat la o persoana acre avea ochii de culoare albastra si mi-am dat seama ca acea persoana este mai inteleapta decat celelalte persoane. Prietenul meu imi mai spunea ca astfel de persoane erau cautate de Hitler, stiti de pasiunea lui pentru persoanele cu parul blond si ochi albastri. Oare acesta era motivul pentru cauta aceste persoane? Cred ca astfel de persoane ajunse la un anumit nivel de desteptaciune si liniste interioara li se schibma culoarea ochilor.Dar mai raman copii care se nasc cu aceasta culoare a ochilor, cred ca si ei sunt la fel de diferiti fata de ceilalti copii. Am mai observat asta la nepotelul meu care are 3 ani si deasemenea are ochii albastrii. Din ce imi spune tatal sau reiese ca este mai destept decat altii. Vazand astfel fratele meu si-a inscris baietelul la gradinita la varsta de 3 ani ceea cu greu se intampla ca o institutie de stat sa primesca copii la gradinita de la varsta de 3 ani. Voi ce ziceti despre astfel de persoane?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

rostul acestui topic e unul deloc lipsit de importanta: aici sa posteze toti userii cu ochi albastri.

sa-i stim si noi.

:spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×