Sari la conținut
Forum Roportal
harald

Harald vs. Cleric Preston

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Aviz amatoarelor: Cleric Preston zice că alea care-şi instalează singure Windows sunt femei-bărbat :lol:

 

poftim? ;) ...suntem multe care facem asta...ce ar trebui sa insemne?nu iti trebuie nici forta nici inteligenta superioara ca sa instalezi un windows...interesant ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stai putin... am ajuns s-o vad si pe asta. Doi oameni care pretind a fi seriosi si trecuti prin viata, se cearta pentru suprematie pe un forum? ;)

Eu nu cred că pentru supremaţie pe forum ne certăm. E o lume destul de mare pentru toţi. E mai mult o problemă de principiu, din punctul meu de vedere. Poţi constata faptele, dar asta nu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pentru exprimare, 10 puncte pentru harald. Dar asta-i singura mare diferenta notabila intre ei. Ahh, da. Mai e faptul ca pentru Preston, toate femeile is curve. In special nordicele.

draga, nici nu se egzista comparatie : daca harald se poate c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Doamne, ce-as vrea sa vad schimbul asta de replici si pe 11 octombrie. Nu aveti idee cat imi doresc. ;)

 

Pai nu pentru chestii din astea sunt intalnirile? Eu cel putin imi iau liber ca sa-i privesc pe astfel de oameni in ochi si sa sustina exact aceleasi sute de pagini si atacuri la persoana ca aici. Oare ar fi in stare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare că unele fete ;) chiar au totală

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai nu pentru chestii din astea sunt intalnirile? Eu cel putin imi iau liber ca sa-i privesc pe astfel de oameni in ochi si sa sustina exact aceleasi sute de pagini si atacuri la persoana ca aici. Oare ar fi in stare

 

Din experienta intalnirilor trecute, unii care nu se inghiteau, au format prietenii. Si chiar si invers. Altii care simpatizau anumiti useri, au realizat ca nu au ce simpatiza. Sincer, sper sa pot ajunge si de data asta. ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×