Sari la conținut
Forum Roportal
harald

Harald vs. Cleric Preston

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Motto nu iti spune nimic. Nici avatarul. Dar preferinta ta pentru ele spune ceva. Le-ai ales in cutare conditii. Nu conteaza ce conditii. Tocamai acea cutare conditie, arata subconstientul tau. Ti s-a parut la un moment dat ca e cea mai buna fraza sa o zici. Pai de ce ti s-a parut? Subconstientului tau i se parea, nu tie. Asadar iti negi subconstientul si faptul ca esti condus de el. Ba inca

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ok... in primul rand ar trebui sa-mi fac o mare "Mea culpa", caci eu am crezut pana acum ca unu' dintre ei e clona celuilalt. Insa mai stii?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ok... in primul rand ar trebui sa-mi fac o mare "Mea culpa", caci eu am crezut pana acum ca unu' dintre ei e clona celuilalt. Insa mai stii?

 

Lipseste Gheorghe 34,pe el il banuiam a fi clona unuia dintre ei. ;)

Editat de *otilia*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
<<Adica ce?...Eu, Preston sunt autoritatea forumului? <<Aviz amatoarelor: Cleric Preston zice că alea care-şi instalează singure Windows sunt femei-bărbat>>. Ceva de genul...dar cine e Preston...? Adica...se pare ca am castigat eu autoritate, dar vii tu si puni la punct asta.>>

 

<<harald>>:Se pare că da, pentru unele dintre fete eşti autoritatea forumului>>

At

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Harald, eu stiu ca esti inteligent(a) din multele postari si pe alte teme din forum.

Deci, poti sa te "bati" in texte cu cleric preston cat te tin clapele dar nu cred ca merita efortul. Este, rautacios, analitic in sensul negativ, greu de minte si nici nu poate posta un raspuns inteligent...doar venin si aberatii ii ies din clape.

 

Cleric_preston...mi-a facut un rezumat al postarilor mele pe forum - l-am intrebat cum - astept sa-mi raspunda - ca sa-mi fac si eu un rezumat al postarilor lui(ei). Lasa-l Harald, nu este capabil decat de a face conspecte de pe forum si a face "cut" si "paste" pe diverse topicuri.

 

fn

 

Daca te-a combatut pe tine, nu inseamna ca este asa cum il descrii mai sus. Si apoi, daca se "joaca" in postari cu harald, al carui tablou, de asemenea, l-ai desenat in minte, inseamna ca o fi ceva de capul lui.

 

Stiu ca nici unul nu are nevoie de avocat. Stiu asta mai ales dupa ultimele lor postari. Asa ca o sa ma opresc aici in a-l apara e unul sau pe celalalt.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hai, bre ca a trecut vremea ta si a dunedainului. Get used to it. :lol:

:lol:

;)

 

adica tu crezi ca eu fac o criza de gelozie aici ?? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:lol:

;)

 

adica tu crezi ca eu fac o criza de gelozie aici ?? ;)

 

 

Aaa nu?! Mie imi mirosea a pizma! :lol:

 

Oricum, tre sa recunosti ca sunt buni amandoi. Si mai diplomati ca voi. Muuult mai diplomati. :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×