Sari la conținut
Forum Roportal
deutza_87me

Ex-ii si ex-ele...batai de cap

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

si a lui implicit

nu poti baga cu de-a sila in viata cuiva pe cineva care nu este agreat..sau nu este interesat

in asta situatie ,el ar face mai bine sa se abtina

vrea sa-i demonstreze cat de bun este el, ce caracter fin are,

de s-a despartit ?

hai sa fim seriosi

istoria este istorie..

se repeta odata la 100 de ani in alt context

 

Dar nici ea nu ii poate impune sa nu se mai vada cu fosta si cu familia acesteia. Daca el vrea sa iasa in vechea formula, sa il lase.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar nici ea nu ii poate impune sa nu se mai vada cu fosta si cu familia acesteia. Daca el vrea sa iasa in vechea formula, sa il lase.

stii vorba aia neaosa..

cacatu' amestecat pute mai tare...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Taci.

 

 

Vezi... doamna/domnisoara cu diploma in dragoste, sentimente si alte chestii care ma lasa rece, n-ai cum sa ma faci sa tac. Puteai sa-mi spui sa nu mai scriu... sau stai putin, tu esti moderator si poti sa faci asa ceva. Scartz. Iar te-am intrerupt din subiectul tau preferat de discutie? - relatii care merg prost.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vezi... doamna/domnisoara cu diploma in dragoste, sentimente si alte chestii care ma lasa rece, n-ai cum sa ma faci sa tac. Puteai sa-mi spui sa nu mai scriu... sau stai putin, tu esti moderator si poti sa faci asa ceva. Scartz. Iar te-am intrerupt din subiectul tau preferat de discutie? - relatii care merg prost.

Singuru' care merge prost momentan esti tu. Daca nu intelegi o gluma, nu te mai obosi sa gandesti atata polologhia. :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Singuru' care merge prost momentan esti tu. Daca nu intelegi o gluma, nu te mai obosi sa gandesti atata polologhia. :tease:

 

 

Aha... scuza-ma ca am o gandire atat de obtuza, incat sa nu inteleg ca de fapt, reducerea la tacere e doar o gluma. In general, merg prost in week-end, pe la ora 5 a.m., dupa prea mult "combustibil".

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
credeti ca poate exista o relatie de amicitie si atat intre fostii prieteni...de ex prietenul meu imi spune ca el a ramas foarte bun prieten cu fosta sa cu care a stat 3 ani si cu parintii ei...mi-a zis chiar sa iesim la restaurant cu ei..mie nu mi-a convenit...dar el mi-a zis ca sunt geloasa fara motiv.....voi ce parere aveti?

 

Da' binenteles!Invita-l si tu pe fostul cu tot cu parinti si ...vedeti voi la locul faptei... :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×