Sari la conținut
Forum Roportal
vladpaul

nu mergeti la vrajitoarele din romania,in lume sunt cateva care intr-adevar isi fac treaba,dar nu in romania

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

din pacate viata ne obliga de multe ori sa facem lucruri pe care nu le-am fi facut niciodata,asa,cand vedem ca totul merge greuca ne lasa iubitul sau iubita fara motiv,mergem la vrajitoare.din pacate,in romania era doar un vrajitor bun,recunoscut in lume,care a murit,ceilalti sunt toti in afara,nu trebuie sa se mearga personal,este suficienta o poza in mail si cateva date.decat sa mergeti sa dati banii la tihìgancile noastre,adresati-va persoanelor cunoscute,care pot fi verificate,cu feedback de la persoane care au fost ajutate..clar,toti sunt in anonimat pentru ca daca ar dezvalui identitatea si ar spune ca au fost la vrajitoare ar avea efecte negative asupra lucrarilor.eu stiu persoane care dupa ce au imbogatit tigancile noastre au reusit sa isi schimbe viata cu cei din afara.daca sunteti interesati,va spun si cateva nume si contacte,dar trebuie respectat anonimatul.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca toate vrajitoarele romance sunt tiganci, si nu inteleg sovinismul asta al tau. Nu conteaza nationalitatea, conteaza omul. Si, la urma urmei, de ce vorbesti tu in numele tuturor vrajitoarelor? Le cunosti pe toate? Le urmaresti? Daca da, esti un pacatos si trebuie sa mergi de urgenta la preot.

  • Like 2

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu cred ca viata ne obliga la asa ceva!!!   Eu nu m-as duce chiar daca s-ar oferi sa-mi vrajeasca gratuit, lumea mai instabila isi cauta norocul si viitorul poate la aceste persoane dotate cu viziune speciala, insa pe mine nu m-a fermecat aceasta stiinta!!!   Prefer sa cheltui bani prin cluburi cu striperi decat in biserici si la vrajitori  :cool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fiecare își vindeca disperarea în felul lui

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 15.06.2018 la 0:47, vladpaul a spus:

din pacate viata ne obliga de multe ori sa facem lucruri pe care nu le-am fi facut niciodata

Viata nu te obliga la nimic. E alegerea ta sa faci cacaturi in viața, gen să mergi la "vrăjitoare". 

  • Like 3
  • Upvote 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La 15.06.2018 la 0:47, vladpaul a spus:

 stiu persoane care dupa ce au imbogatit tigancile noastre au reusit sa isi schimbe viata cu cei din afara.daca sunteti interesati,va spun si cateva nume si contacte,dar trebuie respectat anonimatul.

Scoate și răul din muiere?    Că dacă poate,  îi dau de lucru în trei ture!  

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×