Sari la conținut
Forum Roportal
GinGin

Adriana Iliescu,

Postări Recomandate

Ce minte bolnava poti sa ai sa faci un copil la 66 ani. Ma mir ca medicii nu i-au facut inainte un examen psihiatric.

http://www.cancan.ro/2008-01-21/Fetita-Adr...cu-bolnava.html

 

Numai sa aruncati o privire la cum arata fetiscana asta :blink:. Adriana declara ca fetita mananca foarte sarat: chipsuri si pop-corn !?!?

Fetita asta are aspectul unui copil subnutrit, lipsit de afectiune, jocuri, tandrete, speriata, parca traieste departe de oameni.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

acum nu-i cazul sa exageram precum ziaristii analizind fiecare detaliu al copilului.intr-adevar arata cam subnutrita,dar citi copii nu sunt inebuniti dupa chipsuri!!(asta nu inseamna ca trebuie sa le si dam).toti copii traverseaza in viata episoade cu paraziti-limbrici,giardia cel putin,si problemele se rezolva.

Problema este in opinia mea ca o femeie la 66 de ani nu are energia de a creste un copil.adevarat ca sunt cazuri in care mamele isi abandoneaza copii in curtea bunicilor de 80 de ani,si ei,au sau nu au energie,trebuie sa-i creasca.unii aleg sa-i tina in custi,altii reusesc sa-i iubesca si sa se descurce.

oricum,mi se pare un efort mare pentru o femeie in virsta.si problema cu ce va face copilul dupa ce mama nu va mai fi...e mare.cu cit va creste,cu atit copilul va resimti insecuritatea,ceea ce isi va pune puternic amprenta asupra personalitatii sale.

sincer,mi-e mila de acel copil,dar poate destinul sau va fi unul fericit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Numai sa aruncati o privire la cum arata fetiscana asta :cry:. Adriana declara ca fetita mananca foarte sarat: chipsuri si pop-corn !?!?

Fetita asta are aspectul unui copil subnutrit, lipsit de afectiune, jocuri, tandrete, speriata, parca traieste departe de oameni.

nu am mai vazut fetita de v reun an cred ... sincer nu are nici o stralucire ... ma uit la alti copii si au acel ceva specific lor, niste ochi jucausi si mereu pusi pe sotii ... pe cand aceasta fetita ... :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

copiii nu se fac din ambitie... Mi'e mila de biata fetita. Doamne fereste de asemenea "parinti" egoisti. Eu sunt convinsa ca acea fetita este distrusa inca de pe acum :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

de-as fi avut o pusca cu luneta...imi erau suficiente 2 cartuse..

unul pentru vaca ai de babornita si al doi-lea pentru siguranta..

....................

pacat de copil...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Bai,cata rautate pe topicul asta.

Sequenere Tao (& Izaiza),nota 10.Pacat ca simpatizezi cu nazi...

Cu ce sunteti voi mai presus si morali daca judecati viata unui copil?

Yack.

Editat de magaruldeaur

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Bai,cata rautate pe topicul asta.

Sequenere Tao (& Izaiza),nota 10.Pacat ca simpatizezi cu nazi...

Cu ce sunteti voi mai presus si morali daca judecati viata unui copil?

Yack.

 

prefer sa fiu rea, sa fiu caine, cu asemenea fosile care fac copii cand ar trebui sa puna bani deoparte pt sicriu. Copila aia ramane singura pe lume in catia ani (cu putin noroc). Asta chiar nu conteaza? Pun pariu ca in strainatate nu i s'ar fi dat voie sa faca acel copil.

Dar astia suntem noi romanii, intelegem democratia cum vrem. Democratia inseamna sa faci ce vrei atata timp cat nu faci rau altora (in cazul asta nu vedeti un rau nicaieri, nu'i asa?) :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nimeni cand face un copil nu se gandeste ca va trai pana'l va vedea la casa lui sau macar student, insa e clar ca ea a vrut sa ntre in istorie...poate a avut anumite frustrari, poate a realizat ca mai are putin de trait si a aintrat in panica, nu se stie....a rezultat un copil mediatizat, care poate are o sansa'n plus decat ceilalti(si poate pe asta a mizat si mama), insa nimeni nu va putea stii ce va fi in sufletu' ei cand se va trezi fara nicio ruda...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sequenere Tao (& Izaiza),nota 10.Pacat ca simpatizezi cu nazi...

Nu simpatizez cu nazi - daca ma tund vara la zero nu inseamna ca sunt neonazist

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sunt multi copii abandonati , au rude carora nu le a pasat de ei . Este importanta radacina dar unii oameni si o detesta . Cine stie? Poate va iubi ca i a fost data sansa de a trai sau o va uri . Insa nu e cu nimic diferita fata de alti copii . Ah , mama in varsta . Exceptand acest lucru mai sunt si alti oameni buni , rai , egoisti , cu sorti tragice dar pe care nu i stie nimeni

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×